Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan verhetném a fejembe...

Hogyan verhetném a fejembe hogy nő vagyok,még akkor is ha nem úgy bánnak velem?

Figyelt kérdés

Senki se értse félre,nőnek születtem.De valahogy sose tiszteltek meg semmi ilyen.Néhol észre se vesznek.És ezek miatt nem is érzem magam nőnek

Azt hozzátenném hogy "apám" fiú gyereket akart,és amíg velünk volt 4-5 év addig engem fiúnak nevelt.


ápr. 11. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
És tulajdonképpen mit várnál el, egy növel hogy kellene viselkedni?
ápr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
NEKED kell úgy viselledni, mint egy nönek!
ápr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan mire/mikre vágysz?

Szerinted mitől nőies egy nő?

Kivel mikor bánnak emberként, nőként?


Velem rendesek, mert emberként bánok az emberekkel.

Udvariasak, mert szintén udvarias vagyok.

Lágy nőies mozdulataim, magabiztos lépteim vannak.


Ez átüt az alkotásokba is és precíz munkáimba, ám ezen dolgok igazak lehetnek pasikra is, mint pl párom.

Amikor ezen felül megismernek, pl hogy barkácsolok, kárpitozok, fűrészelek, szerelek stb. Meglepődnek.


A boltokban, amikor alapanyagot, eszközöket veszek, annyit látnak, hogy a körszoknyát, garbót, blézert viselő magassarkús nő lelkesen nézelődik pl a fúrók között és rutinos mozdulatokkal szedem szét, nézem meg, megvegyem-e.


Ettől függetlenül nőként kezelnek.


S vannak helyzetek, amikor pl nőtársaim kifejezetten vakon ítélkezve undorítóan viselkednek.

Van egy arcom, szolid elegáns stílusom és normális vagyok mindenkivel - ez pedig sok nőtársnak nem tetszik, mert sok más tekintetét vonzom. (amit amúgy nem szeretek, introvertált vagyok és szeretek háttérben lenni, mintsem szemek kereszttüzében.)

Ez van.


Mit is vársz a világtól?


A nőiesség fogalma neked mit jelent?

Mitől vagy Szerinted nem nőies?

ápr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!