Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért küld idegeneknek valaki...

Miért küld idegeneknek valaki olyan üzeneteket közösségi oldalon (facebook),hogy köpjék le és pofozzák meg őt ?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem az embereket .Miért jó az valakinek ha hagyja, hogy leköpjék ,megpofozzák .A srác már többször is írt nekem sőt több ismerősösömnek is jobban fiúknak de talán lányoknak is sőt képeket is küld amik undorítóak. Én biztos nem hagynám ezt. Ja és állítja mindezért képes fizetni ami tán szintén igaz de nehezen hiszem el .

ápr. 12. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Lehet,hogy "karmikus" ? Előző életében rossz ember volt, és vezekelni akar. Úgy érzi, még nem "bünhődött meg" érte.
ápr. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából nemtudom mi ennek az oka de szerintem ez nem normális ha egy ember fűre -fára ráír ilyenekkel.
ápr. 12. 10:52
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

lehet,hogy magányos,és 'az is jó (neki)' ,ha ütik,csak valaki foglalkozzon vele. És mivel sok az emberekben a feszkó,erre apellál,erre játszik rá. Hogy szívesen kiadnák esetleg valakin a feszültséget. Meg pl arra apellál,hogy simogatást nem kérhet,mert miért simogatna /babusgatna valaki egy idegent; és azt gondolja, hogy akkor az ütlegelésre többen jelentkeznének,nagyobb eséllyel jönnének jelentkezők.

De az is lehet,hogy tudományos kísérletet, felmérést végez, hogy hányan reagálnának erre pozitívan, és a végén statisztikát készít, hogy hány embert győzött meg.

Lehet,hogy olyan önbizalomhiánya van, azt érzi,nem kell senkinek,senki nem foglalkozik vele,mert nem épített ki baráti kapcsolatokat -vagy nem foglalkozott vele gimiben, vagy nem sikerült neki (lehet,hogy mert pl butább,mint az átlag) -és akkor így próbálja elérni,hogy valaki foglalkozzon vele,valakinek számítson.Önértékelési problémája van.

ápr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

*meg még lehet az is,hogy unatkozik.

Célzottan unaloműzésnek találta ki / Unalmába' már nem tud mit kitalálni.

ápr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen elborult fétisek..
ápr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
érdekes egy dolog mindenesetre
ápr. 13. 12:02
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tiltod le? Vagy előbb írd meg neki, hogy menjen el egy pszichológushoz, utána tiltsad le. Ilyen ismerősökre nincs szükség.
ápr. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!