Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Barátságban és párkapcsolatban...

Barátságban és párkapcsolatban nem vagyok fontos! ennyire rossz hatással vagyok az emberekre?

Figyelt kérdés
24F éves vagyok! vannak családtagjaim akikkel jó a kapcsolatom ,meg van mindenem, de sajnos hiányzik egy jó barát! meg párkapcsolat lányval! depressziós is vagyok! meg próbáltam Facebookon szerezni barátokat de soha nem találtam meg! a megfelelő barátot akivel közös érdeklödési köröm lenne! igy hát barátnőt se nem tudtam találni se ezt se azt facebookon. Személyesen nem igazán megyen nekem az ismerkedés mert vagy szorongok vagy depresszió rám jön vagy izgulok kételkedek! ez azé van mert személyesen se nem találtam meg a megfelelő barátot akivel közös érdeklődési köröm lenne! meg párkapcsolatot se nem találtam meg megfelelőt akivel mindent meg tudnák beszélni egymással és el fogadna olyanak amilyen vagyok minden! lehet hogy nem értitek de sajnos eza igazság! csak a kétszínű rafináltak beképzelt társalomban volt mindig részem úgy hogy el engedtem azokat örökre! úgy hogy semmi tapasztalatom nincsen a barátságban se a szerelemben nincsen! A többi infót csak privátban fogom írni!

ápr. 12. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél vissza a narkóval.
ápr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valami nem oké, szerintem ne használd a szert..
ápr. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szedd össze az eszed tesó!
ápr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!