Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ezek arra utalnak hogy szép...

Ezek arra utalnak hogy szép lány vagyok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom el dönteni hogy ezeket miért csinálják de most le irom hátha nektek van véleményetek róla.


A fiúk igazából mindig közelednek hozzám, próbálják magukra felhívni a figyelmet viszont nem tudom hogy miért teszik ezt, azért mert ronda vagyok vagy szép. Nem tudom el dönteni.


Sokat mosolyognak rám, bámulnak, flörtölgetnek,volt hogy követtek egy plázában, de ezek a fiúk elég jól néznek ki akik ezeket csinálják és azért nem értem. Egyébként nem öltözök kurvásan, szolid elegánsan öltözök. Egyszerűen az utcán mindig a seggembe jönnek nagyon idegesítő. Mindig menőznek, kerülgetnek biciklivel, vagy csak szimplán a viselkedésük azt sugallja.


Azért tettem fel a kérdést mert nem tudom eldönteni hogy ez nekik természetes vagy azért nem minden lánnyal csinálják ezt..



ápr. 13. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%

Bocs, de önfényezésed mellé nem kell megerősítés.


Ha szimplán buta vagy, akkor meg ez van.

ápr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Lucifer-666 ***** válasza:
77%
Igen. Szúrnának.
ápr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 cinikusan írod vagy komolyan?
ápr. 13. 23:42
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom hány éveske lehetsz, de valószínűleg még bőven az itteni korhatár alatt.

Szóval elárulok valamit: a fiúk minden lányhoz közelednek. Mindet megdugnák / megdugnánk.

Akkor is ha szép, akkor is ha nem.

Akkor is, ha buta mint a föld.

ápr. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 hát én nem ezt tapasztalom. Azért minden lányt nem. Azért egy jólkinéző srác nem fog egy átlagos vagy átlag alatti lány után futni, udvarolni. Sőt mindig azt latom, aki átlagos azt lenézik.
ápr. 14. 06:43
 6/11 A kérdező kommentje:
Tudna valaki normális választ adni?? Ja, nagyon "normális" amiket ide írtok csak mind le van pontozva
ápr. 14. 09:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk megitélni, mert nem látunk.
ápr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Lucifer-666 ***** válasza:
53%

Mondanám, hogy küldj egy képet, de most már kicsit pedósan jönne ki...meg a képekkel vissza lehet élni.

Tetszik neked valamelyik fiú?

ápr. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Normálisak voltak, csak jómagad vagy agyi kapacitás alatt, nem éppen stabil lelki állapotban. S nem bántás ez, hanem tény, amit bizonyítasz irományaiddal.


Ezeken felesleges besértődve lepontozgatni mindenkit.


A gyenge ember az, aki nem tud kiállni maga mellett normálisan.


Van hova fejlődnöd! Hát fejlődj, tanulj!


Hidd el, ha meg akarnának bántani s mindennek elhordani azt nem így tennék.

ápr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Musztafa Kebab ***** válasza:
9-es nem tudom miben van. Kép nélkül ezt nem lehet megmondani.
ápr. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!