Gáz vagyok emiatt?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon fontos a párkeresésben az, hogy igazodjanak a párommal az életcéljaink. 26 éves vagyok. Az én korosztályomban már sok férfi letelepedett akár a fővárosban akár máshol, de mindenképpen azt látom, hogy sokuknak már megvan a kialakult élete és nem akarnak elköltözni az országból. Én tudom magamról, hogy mindenképp el szeretnék. Ezért emiatt leginkább külföldi Erasmusis diákokkal randiztam eddig mert tudtam róluk hogy ők előbb vagy utóbb haza szeretnének menni a saját országukba és ha komolyra fordulna a dolog. Márpedig én már ennyi idősen komolyat szeretnék, akkor én is mennék vele és kint házasodnánk meg. A családom elítél ezért a gondolkodásmódért és kihasználásnak tekinti a részemről. Amikor nem erről van szó. Csak egyező életcélt szeretnék a párommal. Hogy neki is jó legyen meg nekem is. És senki ne húzza vissza a másikat.

máj. 9. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem gáz, de fura. Nemcsak Erasmus diákok között van olyan, aki külföldön képzeli el az életét. Sőt, lehet, hogy valaki nem gondol rá, hogy külföldre költözzön, de ha már lenne közös életetek, komoly pár lennétek, akkor boldogan menne veled.

Az Erasmus diákokkal meg nehogy koppanj, lehet, hogy csak addig akarnak egy ki kalandot, amíg itt vannak, és eszük ágában sincs téged hazavinni.

máj. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt hívják érdekkapcsolatnak, amiből lesz az érdekházassàg.
máj. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A családodnak igaza van.

Ettől még megteheted, jogod van hozzá, de hogy megtapsoljanak, vagy morálisan helyesnek gondolják nem várhatod el tőlük.

máj. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Eléggé.
máj. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi van akkor, ha egy erasmusos diákkal randizol, egymásba szerettek, és ő azt ondja, nem csak beléd, de az országba is beleszeretett, és itt maradna? Dobod egyből, vagy puhítod előtte?
máj. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Eszemben sincs külföldre menni.

Még akkor se, ha itt annyira szar mindenkinek is.

38/F

máj. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Miért gondolod hogy külföldön jobb? Aki itt átlag ember, ott is átlag lesz. Ott is dolgozni kell, ugyanazok a gondok ott is megvannak.
máj. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!