Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék elfogadni...

Hogyan tudnék elfogadni magamban/magamon olyan adott dolgokat, amiken nem feltétlenül tudok változtatni?

Figyelt kérdés

Számomra mindig is problémát jelentett a külsőm. Férfi vagyok, volt már sok nő az életemben, szexuális életem is van, 18 éves korom óta. De ugyanakkor mégsem vagyok elégedett. Nem tudom miért. Voltak olyan nők is szexpartnereim akik valóban gyönyörűek voltak és szinte minden férfi meresztette a szemét rájuk. Sajnos hosszabb távon ezeket a lányokat nem tudtam megtartani. Pénzem nem sok van, alig 1 millió megtakarítás, 300 nettós fizetés, egy 12 éves autó és még otthon élek. Valamiért rengeteget elvett az önbizalmamból az, hogy ezeket a nagyon szép nőket nem tudhatom a magaménak. Mi okozhatja az elégedetlenségemet, annak ellenére hogy voltak nagyobb sikereim is az ellenkező nemnél?


28/F


máj. 14. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Beletörődsz
máj. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1

Próbálok, nem megy.

máj. 14. 11:08
 3/8 anonim válasza:
80%
Amikor egy felsőkategóriás nőt dugsz, képes lehetsz azt hinni, hogy te ugyanezt a szintet képviseled pasasként. De mivel nem tudsz tartósan megtartani egy ilyen nőt és nem ilyenek fordulnak meg rendre az ágyadban, akkor pofán ver a valóság és vissza kéne sorolni magad a saját mezőnyödbe.
máj. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3-al nagyjából egy véleményen vagyok.

Nem tudod a csajodat minden héten 2x elvinni egy komoly étterembe, nem tudsz wellness szállodát fizetni 2 havonta, nincs 40 milliós autód, nincs egy 200 milliós lakásod stb., stb..

Keress olyan nőt, aki elfogad téged így, ahogy vagy.

máj. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4

Aki elfogad, az nem annyira szép.

máj. 14. 14:23
 6/8 anonim válasza:
Ez ilyen. Szüless újra.
máj. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem nem feszengnél ilyesmiken ha valóban lettek volna jó csajaid.
máj. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát.. ilyen helyzetben a néhány pali elkezd tinik után futkosni. De ha meg vagy győződve, hogy a külsőd a probléma (az első mondat alapján), akkor megpróbálhatsz tudatosan tenni érte, nem kell szégyellni. Amúgy meg ilyen helyzetben az is elégedetlen lenne, aki sose volt jó nővel. Szerintem ne ebből indulj ki.
máj. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!