Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Magyar MMORPG Játékosok?

Magyar MMORPG Játékosok?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy melyik az az MMORPG ahol a legtöbb magyar játékos játszik? Nagyon sok-sok-sok-sok MMORPG-vel játszok játszottam, de van ahol sok magyar van viszont azt már meguntam 5év játék után(pl.: Lineage 2) teljesen kezd elbutulni, szóval a lényeg melyik MMORPG-vel játszik a legtöbb magyar ahol sok van? :D Mert játszanék én bármivel csak nincs társaság.


Ezt azért ide írtam, mert úgy tűnik ezt a részt többen olvassák, mint a szórakozást :D


2010. nov. 5. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:

wow, archlord, battle of the immortals,


ezeken vannak, wowba ugye ottvan egy rakat magyar tört szerver.

archlordba több szerver is van de mindenhol vannak magyar guildok..

battle of the immortals ba is van pár.

2010. nov. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

WoW-ról hallani se akarok :D

Archlord játszottam már, de ott nem nagyon futottam össze magyarral :D

Battle of Immortal még lehetséges

2010. nov. 5. 19:55
 3/9 A kérdező kommentje:
Milyen olyan MMORPG van mint példa a Shaiya vagy Aion, hogy 2 oldal harcol egymás ellen? Mert Aion-t meg Shaiya-t már kiveséztem :D
2010. nov. 5. 19:57
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Hát pedig tetszik vagy nem a WOW a legjobb mmorpg. Magyar tört szerveren van kb 3000 magyar akivel tudsz játszani, és a wowoba számít legjobban a csapatjáték, a társaság. Insta, raid, arena mindehez csapat kell és könynen is találsz. CABAL online-al játszottam még, ahol elég sok magyar van, de legtöbb csak gyerek és a játék is elég fos.
2010. nov. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

WoW-al azért nem fogok játszani mert nagyon idegesít és irritál a kinézete meg a karakterek mozgása benne, borzasztó.

Cabal-al már toltam de onnan elmentek a magyarok :)

2010. nov. 6. 06:20
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Van egy nagyszerű játék, tele is van magyarral. Nagyon élvezhető, de lehet szar is, csak rajtad múlik, hogy milyen. Úgy hívják, hogy ÉLET! Ezer meg ezer jobb dologra tudod fordítani az időd, mert ezek az mmorpg-k kinyírják az időd, amiből minden embernek véges van csak...
2010. nov. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Annyit nem játszok ezekkel, hogy tönkre mennyen az életem :D csak amikor van szabadidőm itthon akkor ezzel ki szoktam kapcsolni :)
2010. nov. 7. 09:23
 8/9 anonim válasza:

GATES OF ANDARON

-minden magyar rajta

-csak egy-két külföldi játékos van, a többi mind magyar

2010. dec. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bikagechi válasza:
a perfect world international-on elég sok magyar emberke van és vannak olyan céhek ahova kifejezetten CSAK magyarokat vesznek föl, engem pl. 1-es szinten fölvettek az egyik céhben pedig eléggé előkelő helyezése volt...
2011. dec. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!