Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelent pontosan az, ha...

Mit jelent pontosan az, ha valaki egy "energia vámpír"? Honnan lehet tudni, ha esetleg az lennék és mégis mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Azt jelenti, hogy ha valamilyen élőlényhez közel kerülsz, mindegy, hogy direkt vagy akaratlanul, de elkezded szívni az energiáját! Ritka de létezik ilyen. Én is ilyen vagyok ugyhogy tudok segíteni...:) Onnan lehet tudni, pl én ilyenekről jöttem rá, hogy ha sokáig fogod egy növénynek a levelét akkor az nemsokára elhervad (mármint nem rögtön hanem mondjuk, másnapra) vagy valakinek megfogod a kezét akkor az érzi is, hogy fgy az energiája, meg ilyenek!:) Ezellen nincs mit tenni, ez így marad... Ha úgygondolod, hogy te is az vagy, nyugodtan írj, szívesen segítek!
2010. dec. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Utolsó: Téged meg gondolom egy agyvámpír szívott ki ennyire :)
2010. dec. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első: és a fiúd "energiáját" is leszívod? Hogy esik neki a dolog?
2010. dec. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elsőnek nem sok energiája lehet, ha a növény is nyomban elhervad tőle:)
2010. dec. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
...Őszintén ... Télleg léteznek energia vámpírok,konkrétan az emberek azok és a másik "élőlény" energiáját "szívják el".röviden,csak hogy az elözőekben annyira nem hittünk az elsőnek!:/ egyépként bővebben:www.demonvilage.lapunk.hu rengeteg misztikus lénnyel kapcsolatos infót találsz + kikeresheted az energiavámpírt is!:P:);)
2010. dec. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!