Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem vagyok elégedett magammal....

Nem vagyok elégedett magammal. Bár másoknak azt mondom, hogy igen.163 cm,48 kg vagyok. Vékony testalkatú persze. Alig van vmi mellem, és ez engem kezd már igencsak zavarni,18 leszek januárban. Házilag hogyan lehetne nagyobbítani a cickókat?

Figyelt kérdés
Olyan kéne leginkább, ami tényleg csak a melleket nagyobbítja...
2010. dec. 9. 13:41
1 2 3 4 5
 1/42 Saten ‫҉ ***** válasza:

Mondtam én szívesen megnövelem neked :D csak a varázspálcámat kell meglengetni :P

Na de viccet félretéve: ha híznál gondolom nőne a melled is.

2010. dec. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
Én 16 vagyok, 164cm és 52kg. Nekem is mellproblémáim vannak, viszont én képtelen vagyok hízni akármit, akármennyit is eszek... pedig a hízástól megnöne tényleg :/
2010. dec. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok. Régen én se tudtam hízni, de mostmár 24 évesen lassacskán sikerül. Mostmár tennem is kell ellene valamit.
2010. dec. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 Saten ‫҉ ***** válasza:

Bocs, hogy belekötök de mint testépítő emellett nem tudok szó nélkül elmenni... "viszont én képtelen vagyok hízni akármit, akármennyit is eszek" ezt végképp nem hiszem el főleg úgy, hogy alig vagy 50kg. Egyél szó szerint kétszer annyit mint eddig minden nap és tuti, hogy hízni fogsz. Most erre azt mondod majd, hogy így is sokat eszel. Pedig ha nem tudsz hízni az azt jelenti, hogy nem! Csak, hogy érzékeltessem mi az a sok kaja, leírom azt amit én szoktam enni:

Reggeli: 1 nagy joghurt, 1/2kg kenyér, 1 csoki, 1 pohár tej

Tízórai: 1kg alma

Ebéd: 1kg hús, 400g rizs

Edzés előtt: vmi szénhidrátdús ami van itthon (pl egy zsemle)

edzés után: 250g túró

Na eszel ennyit?

2010. dec. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:

Satenkém: Nekem fogalmam sincs az ilyen grammokról meg mittudoménmikröl. Mostanában már nem eszek annyit mint amennyit szoktam, mert nincs sok pénzünk. Viszont rengeteg húst eszek amikor csak tudok és hajnalban vagy éjjel is eszek akár tortát, spagettit vagy akármi zsírosat. Max 54kgig tudok felmenni, a következö reggelre viszont ugyan úgy visszaáll a súlyom.

Nem tudom miért olyan hihetetlen, hogy nem hízok, vannak ezzel így sokan, ez a géneknek köszönhetö.

2010. dec. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:

Egyébként ami étrendet te leírtál nekem nem tünik soknak...

Vagy direkt poénnak szántad, hogy ilyen keveset írtál? :)

2010. dec. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:

Na többet már nem akarok feleslegesen írni, viszont ha dupla annyit ennék mint szoktam annak se lenne eredménye.

Én boldog lennék ha ehetnék annyit, csak nincs miböl megvenni azt a sok ételt...

2010. dec. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:

Saten,mutass már képet magadról,ha tényleg testépítő vagy

szeretném látni azt a testet,mert már a nagyzolókból elegem van

2010. dec. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:

Itt van Saten: [link]

De van még több kép is..

2010. dec. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 Saten ‫҉ ***** válasza:
Tessék az előző képen én vagyok ha nem hiszed csekkold végig a rólam feltett kérdéseket látni fogsz egy párat.
2010. dec. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!