Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől lehet ez? Olyan rossz.

Mitől lehet ez? Olyan rossz.

Figyelt kérdés

Hu hát az van, h 13éves vagyok, és alsós koromban egyáltalán nem, de asszem 4. osztályos koromban elkezdtem dadogni.. és azóta ( persze nem mindig ) csak néha dadogok.. és ez nem tudom mitől lehet.. de nagyon zavar. de nem is dadogás hanem olyan hogy is mondjam, nem merem, vagy nem tudom kimondani a szavakat.. Mondjuk föcin, mikor felelek, már előre félek h ki kell mondani pl h: Urál hg.

és ez annyira zavar.. osztályársaim is kérdezték h ez mitől van.. és nem tudom. olyan minta mindig félnék, vagy ideges lennék vmi miatt. pedig nincs olyan h vmi trauma, vagy a szüleimtől félek. nem egyáltalán.. nem tudom mitől van ez.. és h ez ellen mit lehetne tenni azt sem . A logopédus háát, azt nem tudom már több válaszolónál is láttam, de én másra gondolok, h vki aki hasonló helyzetben van, és kiküszöbölte, v vki akinek van vmi jó tanácsa az írjon.! köszönöm:)


2010. dec. 30. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy túl gyorsan próbálod kimondani a szavat,és azért akadsz meg?
2010. dec. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ilyen nekem is volt pont 4.-ben és 13 vok, szerinem csak félsz vagy nem mered vagy ideges vagy
2010. dec. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

igen sztem is ez van.. csak azt nem tudom miért:(

Semmi okom nincs rá..

1.- igen az is lehet

de nem tudom h mitcsináljak ellene

2010. dec. 31. 10:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg kicsit lassabban beszélni.Jól gondold meg a betűk sorrendjét mielőtt kimondanád..Sajnálom de nincs más ötletem!:(
2010. dec. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. dec. 31. 14:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam önbizalomhiánytól van ilyesmi. Próbálj többet szerepelni, elvállalni olyan elintéznivalókat amit eddig nem, nekem ez segített.
2011. máj. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2011. máj. 2. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!