Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Imádok káromkodni. Lekéne...

Imádok káromkodni. Lekéne szoknom róla. Fiúk előtt is kicsúszik egypárszor és elég kellemetlenül érzem maga. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szinte már fel sem tűnik, hogy káromkodok. Imádok baz*dmegozni. A kedvenc szavamm.. nem tudok leszokni róla.. Pedig lekéne.

ötletek? :S

17/L


2011. febr. 4. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Hasonló szavakkal szép fokozatosan leszokni. Kezdj el b*szkizni, majd bazzzz..., utána basszus, és jé, hát nem szoktál-e már le róla? :D


Üdv.

2011. febr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

próbáltam.. még régebben

najo 1 hónapja

de nemment. :S

2011. febr. 4. 22:38
 3/8 szamóca. ***** válasza:
én is rengeteget káromkodok... :D mondjuk nekem már külön nyelvezetem van:DD hát nem tudom, én is próbáltam leszokni de nem ment:)
2011. febr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem pedig nem veszitek elég komolyan ezt a dolgot

most nem akarok idegesítő lenni,de tényleg így van

Egy kicsit üljetek le,nyugodtan és kb. 10 percig gondolkodjatok el a dolgon,de úgy,hogy csukjátok be a szemeteket vagy legfeljebb a plafont nézzétek. És gondolkozzatok el egy kicsit a dologról.

Egy pár gondolat amivel eljátszhatnátok: a káromkodás primitív és buta jellemre vall. Az a személy káromkodik,aki képtelen másképp kinyilvánítani a véleményét és állapotát.Mert a bzdmeg annyira könnyű szó,hogy még a leghülyébbek is kitudják mondani egy nap tízszer is.

Másodjára:a káromkodás csúnya egy férfi szájából,de még csúnyább egy nő szájából.Nem akarok nemi különbségeket tenni,de elkell ismernünk az igazságot.Lányoknál a káromkodás visszataszító jelleggel bír és ez egy tény.

Harmadjára:rossz szokás,amely gyengíti a jellemet.Minden rossz szokás gyengíti a jellemet.Azzal,hogy legyőzöd ezt a szokásodat saját jellemed erősíted.

Negyedjére:hát tudom,hogy nem érdekel még,de ha majd lesz gyereked akkor a legjobb amit tehetsz,hogy minnél több hibádat javítsd ki ameddig megszületik.A káromkodás is az emberi hibák közé tartozik. És hidd el,én is 16 éves vagyok és a gyomrom felfordul amikor a szüleim káromkodnak.Szóval jobb ezt elkerülni,hamár lehetséges.


Na helló,remélem sikerül leszokni!:-)

2011. febr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi az edigi válaszokat:D

megyek káromkodási elvonora XD

csak sikerül majd valahogy :D

2011. febr. 4. 23:04
 6/8 szamóca. ***** válasza:

nem tudom én vagyok oly egoista hogy nem érzem magam primitivnek:DD viszont két b*szdmeg között még egy idiótának is el tudom magyarázni amit akarok. jo hát csúnya dolog, de majd elmúlik.

amúgy kérdező én egy csaj haverommal próbáltam azt, hogy egymást pofánvágjuk ha a másik káromkodik. fiúval nem lehet emrt az nem vág pofát. na ebből félig verekedés lett, mert mikor kimondtam hogy f*đz ő pofánvágott, erre én lereagáltam hogy b*szdmeg, ő meg röhögött hogy "de k*rva hülye vagy" :DD

2011. febr. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mi a f..sznak akarsz leszokni róla?:)
2011. febr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
teljesen egyetértek vele:75% 23:02!!
2011. febr. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!