Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha bedőltem egy...

Mit tegyek ha bedőltem egy virtuális kapcsolatnak? :' ( és most az egész életemet tönkre tette a srác?

Figyelt kérdés

október 17-én felwett msn-re egy fiú ( legyen az "xy") hogy az iskola bálon láttak engem a hawerjáwal.. és hogy a hawerjának bejöwök de ő nem mer engem felwenni msn-re... aztán wégül mégis csak "xy"-nak tetszettem meg . mindent elhittem neki.. egy hónap után .. (amikor ugyanis lejárt a fogadási idő. o.O ) beadta nekem az "xy" hawerja hogy meghalt. teljesen kikészültem az egész sulim tudott róla. :'( aztán hirtelen újra feltűnt "xy" (persze csak msn-en, mert élőbe még soha nem találkoztam wele, walahogy pont mindig a legjobb barátnőm wolt az aki találkozott wele ).. és azt mondta hogy nagyon belémszeretett , és hogy az elején még csak newetett raltyam amikor bedőltem nekik, de utána már nem. Wett nekem egy iPone-t. (elwileg. ) ez az egész 5 hónapig tartott, majd most nem rég.. wagy 50 lánnyal kawart persze nekem azt mondta, hogy csak barátilag szereti őket.. mert én wagyok aki mindennél többet jelent számára. Én megkérdeztem az egyik lányt "ab"-t, hogy mit szólt "xy" amikor elmondtad neki hogy bejön neked. nah ez a lány elmondta "xy"-nak hogy én kérdezősködtem o.O és hogy benyalok.. :'( "xy" számára égő, szánalmas, szar alak lettem és ott hagyott. Öszejöt az "ab"-wel. Én sok barátomnak elmondtam az öt hónap történések , egyik barátom nagyon felháborodott hogy ilyet mert tenni welem. és amint az most kiderült ráküldött walakit hogy werje meg az "xy"-t... eltört a keze. (elwileg) . nahh már most honnan tudta az a walaki aki megwerte az "xy"-t hogy hol lakik... ha még én sem tudtam. o.O az egyetlen aki tudta az a legjobb barátnőm wolt .

Szerintetek a legjobb barátnőm is benne lehet a dologban?


2011. febr. 23. 11:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Picit kevered a valóságot azzal ami nem az.

Ha a barátnőd igazi, akkor neki higgy! :)

2011. febr. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a "legjobb barátnőd" szórakozik veled.
2011. febr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Az is lehet! :)
2011. febr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Aki így ír, meg is érdemli.
2011. febr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Mindenféle lepontozáson kívül, NEMÁR!

Téged fizetnek, hogy piszkálj másokat?

Biztos, hogy a bővebb véleményed többet segítene!

Jólét! :)

2011. febr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
100%
Most komolyan, leszavazhat, de neked írászavarod van, hogy minden "V" helyett "W" írsz? :S Nem is tudom megérteni a szöveget így. Ne haragudj am. az OFFért de ezt le kellett írnom :|
2011. febr. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

Bocsánat, pont arra akartam utalni, hogy nem nyomok piros kezet, hiszen vetted a fáradtságot, és válaszoltál szegénykémnek!

Engem is zavart az elején a sok W, de miután rájöttem, hogy mi a bajom, már oda sem figyeltem.

Ha tényleg ilyen fura, komoly segítségre lenne szüksége, nem arra, hogy ezt megmond neki! Szóval nem pontoztalak semerre, de kérlek csak úgy ne bántsd!

Jólét! :)

2011. febr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
blis, nem értem miről beszélsz? egyszer úgy írod mintha te lennél a kérdező másszor meg mint a kérdező "anyukája". Am nem tudok erre mit mondtani, mármint erre a kérdésre. Nem értem így nem fogok neki hazug tanácsokat adni, max. annyit h a barátnője kicsit "bűzlik" ebben a sztoryban.
2011. febr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem akartam a kérdezőnek tűnni!!!! Megint csak bocs! Bár nekem ki van írva, és a kérdezőnek pedig nem.

Azért abban egyetértünk, hogy nem jelentettél segítséget senkinek?

Jólét!:)

2011. febr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Hát..ha belegondolsz kitudja, lehet most mutattam rá neki, hogy írászavara van és még időben tudja kezeltetni :) nem tudhatjuk.
2011. febr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!