Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én egy 5-es diák vagyok és...

Én egy 5-es diák vagyok és azt kérdezem, hogy hogy tűnjek ki a társaim közül? Tudom, hogy kicsi vagyok még ilyen kérdésekhez, de mégis.

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Hogy érted azt hogy kitűnni a tömegből???

Szerintem tanulj,szerezz jó jegyeket,és hidd el kifogsz tűnni a tömegből.:) Külsőre meg ne akarj kitűnni,vagy alapból más vagy mint a többi vagy nem.

2009. febr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Ne törődj vele, mit gondolnak a többiek. Ezzel máris kitűnsz, hiszen mindjárt kíváncsi lesz mindenki, vajon TE mit gondolsz róluk.....:)
2009. febr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Igaza van az utolsónak. Manapság mindenki ki akar tűnni a tömegből. Más akar lenni. És mivel mindenki ezt csinálja, így mindenki ugyanolyan kis senki marad.


Teljesen felesleges kitűnnöd, mert akor pont olyan leszel, mint a többi.

2009. febr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
a kisugárzásod az, amivel kitűnhetsz!! lehet rajtad bármi, lehetsz akárkivel, ha van varázsa a kisugárzásodnak. szerintem légy mindig vidám és mosolygos, de mindig (én 31vagyok, és tudom, h rengetegen irigyelnek, h mindig tudok mosolyogni, és rengetegen kedvelnek), ettől vonzod az embereket, jó veled lenni, kitűnsz ezzel is, hidd el, de való legyen a mosoly. és foglalkozz az emberekkel, légy figyelmes, lehessen rád számitani, de anélkül, h kiváncsiskodnál. és légy titoktartó, megbizható!! ezek egyedivé tesznek. ne tucat légy, fejleszd ki magadban azt, ami az emberekben nincs meg, de úgy érzed jó lenne! ha ruhában is akarsz, akkor az a titka, ha szineket jól válaszd össze!! legyen szemed ehhez, és érzéked. vegyél mindig vmire vmit, bátran! és dodb fel egyetlen egyedi nyaklánccal, karkötövel , kitűzővel! vegyél olyan dolgokat, ami másnak nincs, vagy csinálj. variáld át amid van, vagy egészitsd ki apró disszel, ami más, ami kitünik. a lényeg, h soha ne ess túlzásba!!!! az apró dolgokban rejlik az egyediség, ami egyben az egyéniség.
2009. febr. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

ja és még vmi!

"ne arra törekedj, h többnek lássanak, mint ami vagy, hanem több legyél, mint aminek tartanak!!!"


esetleg még:

"nemcsak látni kell megtanulni, hanem láttatni is!.."

2009. febr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem is annyira fontos,hogy kitunj csak egyszeruen legy aki vagy,mar ezzel is kitunhetsz,legy kedves,aranyos mosolyogly es nevess sokat.De hidd el nem is annyira fontos,hogy kitunj ha jol erzed magad a borodbe es szeretnek az emberek hany es hany ojan ember van aki kitunik de mindenki csak erdekbol van vele es utaljak.(en tudok is nehany ijen embert)Meg fiatal vagy van boven idod kitunni,es ha jo a kedved es elvezed az eletet elobb utobb kitunsz meglatod:)
2009. febr. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Legyel nagyon jo tanulo es sportolo. A ketto egyutt!

Legyel mindig kedves es segitokesz is az iskolaban, igy szeretni fognak, es ezzel kitunsz pozitivan.

De, a legfontosabb a tanulas, esetleg tanulj tobb nyelvet, tunj ki hogy te mar 14 evesen majd tobb nyelven beszelsz.

Kulsosegekkel ne tunj ki, max azzal, hogy nagyon apolt vagy, ennyi eleg.

2009. febr. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
semmi más nem kell ahhoz hogy kitűnj a tömegből minthogy önmagad legyél...ne akarj soha másnak látszani mint aki vagy:)
2009. febr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm ezt a sok klassz választ és tanácsot. Sokat segítettetek. Igen, már sokszor olvastam, hallottam és másokról is tapasztaltam, hogy az a legjobb, ha magamat adom. A 7. írónak üzenem: a sport már megvan :).

Szóval köszönök mindent.

2010. ápr. 24. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!