Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért szoktatok itt válaszokat...

Mért szoktatok itt válaszokat írni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 09:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Reménytelen okoskodó vagyok. Láthatólag túl sok szabadidővel... Meg remélem, hogy legalább 1-2 embernek talán hasznos lesz amit firkálok. :/
2011. márc. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
unatkozom (azért jövök ide) és idealista vagyok, vagyis remélem, ezzel segítettem valakinek. Ha már úgyis unatkozom.
2011. márc. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
De azért tényleg tök érdekes, hogy ide az ír általában aki idealista, vagy jóban reménykedik stb, aki pesszimista vagy azt vallja, hogy semminek semmi értelme nem ír, hiszen nincs értelme, így viszont a válaszadók majdnem egésze az idealistákat, vagy realistákat teszi ki, hiába tudná megmagyarázni a pesszimista miért gondolja azt amit gondol.
2011. márc. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A pesszimista nem fog tanacsokat osztogatni, mert akkor eloszor magaval foglalkozna ha tudna es keresne megoldast a problemaira es nem csak belenyugodna hogy xar az elet.


En am mert unatkozom... Mindig raszokom 1-1 netes oldalra aztan egy ido utan alabbhagy ez az erdeklodes.

2011. márc. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én azokra a kérdésekre válaszolok, amik valami miatt - gondolatilag, érzelmileg - megérintenek. Sosem írok negatívat, mindig igyekszem valami előremutatót, bátorítót válaszolni, vagy olyan új szempontot, ami gazdagíthatja a kérdező látásmódját.


Mindezt azért, mert abban hiszek, hogy minden gondolatunk, tettünk, megnyilvánulásunk hatással van a világra. Lehet, hogy csak nagyon pici mértékben, de a sivatag is homokszemekből áll. Ha csak egyetlen válaszom elindított már valakiben valami pozitív változást, akkor volt értelme :)

2011. márc. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert hiszek benne hogy válaszaim által jobbá lesz az emberiség!
2011. márc. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert köcsög vagyok.
2011. máj. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Hogy segítsek embereken, mert rajtam is segítettek.
2011. máj. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért, hogy segítsek másokon, hogy jól érezzék magukat, a segítségem által.
2011. máj. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
azért hogy az 1. helyen legyek a pontok alapján.
2011. máj. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!