Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kire mondjátok, hogy okos...

Kire mondjátok, hogy okos ember? Vagy mitől okos nektek valaki?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Pl. nem kérdez hülyeségeket.
2011. máj. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
A mai világban nincs okos ember. Viszont van helyette okos telefon, meg intelligens mosópor és mosógép (ironikus hangnem).
2011. máj. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Aki megközelítőleg ugyanúgy látja a dolgokat, mint én:P
2011. máj. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Arra, aki olyan dolgokat vesz észre, amit én nem, olyan dolgokat talál ki, amit nekem nem jutott eszembe, és igaznak tartom, stb :-) Szóval én azt tartom okosnak, aki okosabb nálam :-) Én szeretem az okos embereket, mert érdekesek.
2011. máj. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Nekem az az okos ember aki olyan okos dolgokat mond amire ő maga jött rá és nem lopta valahonnan. Az aki kijárta az összes iskolát kitűnő jegyekkel és a kvantum fizikáról tart nekem két órás előadásokat de semmit se magától talált ki az nem okos csak olyan az agya mint egy szivacs.
2011. máj. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2011. máj. 7. 23:50
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
akinek olyan dolgok jutnak az eszébe, amikre én nem is gondoltam... nem a jegyek számítanak, vagy hogy valakinek vörösdiplomája van -e:)
2011. máj. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindenki másban jó, szóval én inkább arra mondanám, aki tájékozott, és van egy erős alap műveltsége.

Aki otthon van a világ dolgaiban, mindenhez hozzá tud szólni, képben van, nem kérdez hülyeségeket...

Minden tárgyban van egy alap, amit meg kéne ütni. Például zenével, földrajzzal, helyesírással, irodalommal, sporttal, miegyébbel kapcsolatosan.

Én például nem tudom egy csomó ország fővárosát, és anyuék direkt szoktak kérdezgetni, amire persze nem tudom a helyes választ...na akkor el tudnék süllyedni...

2011. máj. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, utóbbival erősen vitatkoznék. A tájékozottságnak semmi köze az okossághoz, a műveltségnek szintén. Sőt. Általában az a művelt, aki nem okos, mert könyvek falásával igyekszik pótolni értelmi hiányosságait. Azt hiszi, ha olvas, okosabb lesz.
2015. febr. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!