Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hol lehet online megcsinálni...

Hol lehet online megcsinálni a Roschman tesztet?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsiságból:hogy mégis mi jönne ki?
2011. máj. 15. 17:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem teljesen hiteles és valószínűleg nem szabad készpénznek venni amit az interneten írnak róla de azért kíváncsi lennék az eredményre.
2011. máj. 15. 17:34
 2/8 anonim ***** válasza:
nem rorschach? [link]
2011. máj. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

jó a link

én megcsináltam és nagyon durva pontos választ kaptam annyira hogy már az ijesztő. de én nem kiválasztottam a dolgokat a tesztben hanem beírtam az első dolgot ami eszembe jutott. persze angolul, google fordítóval

2011. máj. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a fene. olvasgattam az oldalt és kiírták hogy nem is elemeznek semmit és csak egy vicc az egész.. most úgy érzem magam mint egy lúzer.
2011. máj. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

linkelő vagyok

szerintem is csak poén volt, lehetett látni a válaszokból. nem is igazán értettem hogyan elemzi ki a szövegeket

de kb ennyi értelme lenne ha pszihodoki elé ülsz le. kidobja hogy szexmániás vagy, fóbiás, erőszakos, vagy simán idióta.

2011. máj. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kitöltöttem. 83%-ban elvetemült vagyok.

Pedig tényleg csak tintapacákat láttam...

2011. máj. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, és olvasók! Pszichológus vagyok, nap, mint nap használom a tesztet. Tudnotok kell, hogy az online változatnak semmi köze a valódi Rorschach teszthez. Ennek a következő az oka:

- a valódi teszt nem így néz ki, tehát egészen egyszerűen másmilyenek az ábrák

- a tesztet nem lehet számítógépes algoritmussal kiértékelni, az értelmezéshez szükség van "hozzáadott értékre", ezt szakember tudja biztosítani. Így bármilyen online verzió létezzen is, az nem lesz hiteles.


Persze játéknak lehet jó, de nehogy bárki azt gondolja, hogy ezzel a Rorschach tesztet csinálta meg :)

2011. máj. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
:)545 Maximalista és antiszociális vagyok a teszt alapján :)
2013. máj. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!