Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek tönkretettem őt?...

Shimac kérdése:

Szerintetek tönkretettem őt? Hiba volt azt tennem, amit jónak láttam?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és 1 éve együtt voltam már a mostani párommal mikor megismerkedtem egy fiúval. Én nem vagyok túl csajos emiatt rengeteg fiú barátom van, ő is egy volt a sok közül.


Mindketten művészlelkek vagyunk, emiatt megvolt a közös téma és örültem,hogy végre nem kell egyedül járnom kiállításokra és stb.


Egy nap elém állt,hogy szeret. én teljesen lesokkoltam,mert:

1. párom érezte,h a sráccal valami nem oké én meg már csak azért sem hallgattam rá.

2. megijedtem, hogy el kell taszítanom magamtól egy jó barátomat.


Végül úgy döntöttem,hogy nem akarok vele többet találkozni és ezt meg is mondtam neki.


3 éve vagyok együtt az akkori párommal és minden tökéletesen alakult: rájöttem,hogy mennyire szeretem őt.


De félek ,hogy a másik srácnak én leszek a mumusa egész életében...


2011. máj. 26. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
majd talál mást, belehalni nem fog. ha neked így volt a könnyebb akkor ez van , megszokhattuk már ezt a lányoktól :D
2011. máj. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt tetted, amit minden ember normális esetben tenne. Nem is lett volna jó, bármi más. Nyugodj meg, a srác előbb utóbb túl teszi magát rajta, ha még nem történt volna meg. Nem volt olyan a kapcsolatotok , hogy lelkiismeret furdalásodnak kéne lenni.
2011. máj. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szakítottál volna a szerelmeddel, csak hogy ne bántsd meg a srácot?
2011. máj. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ép ez volt a bökkenő.hogy hirtelen nem tudtam mi a francot tegyek... Először volt párkapcsolatom és még nem vettem annyira komolyan azt hiszem...
2011. máj. 27. 17:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

sztem jól döntöttél...

lehet h nagyon megbántottad a másik srácot( együtt tudok vele érezni, mert már engem is küldtek el így)

de én is túl tettem magam rajta, sok időbe telt, de túltettem magam, szal ne aggódj egyszer muszály semmissé válnod a szemében

örök szerelem nem létezik...

2011. máj. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kevés egy visszautasítás ahhoz, hogy egy emberéletet tönkretegyen.
2011. máj. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!