Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez már beteges függőség nem?

Ez már beteges függőség nem?

Figyelt kérdés
A minap azt álmodtam,hogy gyakorin lepontoztak 79-ről 69%-ra... Reggel amikor felkeltem az volt az első dolgom,hogy megnéztem és 77%-os lettem. Van még rajtam kívül ilyen "idióta" gyk függő?:D
2011. jún. 11. 00:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Ja én..


multkor is azon vettem észre magam, hogy reggel 10 től estig csak a kérdéseken röhögtem meg irogattam, közbe meg eltelt egy nap ;o

2011. jún. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem egyszer nagyon megrázó álmom volt.


röviden próbálom leírni: börtönbe csuktak közösség elleni izgatásért, mert a gyik-en írtam valamit. pedig óvatosan bánok a szavakkal, pláne nagy publikum előtt.

annyira valóságosnak hatott az álmom, h még ébredéskor is azt hittem, h a sitten vagyok.


azóta még óvatosabban bánok a szavakkal, és csak a közeli barátoknak fejtem ki a véleményemet.

2011. jún. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az komoly lehetett:D Nekem olyan "rossz"élményem van itt rendszeresen,hogy tényleg segíteni próbálok pl. egy témában,amihez értek,semmi f.szságot nem írok,kedvesen fogalmazok mégis lepontoznak..ez szimplán rosszindulat vagy unatkoznak ilyenkor a klikkelgetők?!:)
2011. jún. 11. 00:18
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Engem sosem érdekel a pontozgatás hetente kb 2x tiltanak ki az oldalról amúgyis ;)
2011. jún. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

ma 00:11


elárulok egy titkot!


nem bizonyítható, hogy ki ül a számítógép előtt és ki használja.


feleslegesen óvatoskodsz, plusz ez amúgysem merítené ki azt amit írtál.

2011. jún. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
46%
Nem vagyok álomfejtő, de az elég gyanús, hogy a "Családi kapcsolatok" kategóriában tetted fel a kérdést.
2011. jún. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én már nem foglalkozom vele,hogy lepontoznak.Olyan kérdésnél hogy mit főztök ma,vagy mi a keresztneved,mit lehet lepontozni???Felfoghatatlan számomra.Eleinte még annyira a szívemre vettem,már nem ver a víz miatta.Nekem már az a furcsa,ha nagy ritkán véletlenül egyet ugrik felfelé a százalékom.Meg még azt is észrevettem,hogy a lepontozás az nagyon megy,de akkor sem pontoznak fel,ha még a kérdező reagál is a válaszomra,és meg is köszöni.De nem pontoz fel.Ez is érthetetlen számomra..
2011. jún. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
00:25 Kitiltanak?De miért???
2011. jún. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

ma 00:33


mert néha elgurul a gyógyszerem, és olyanokat írok, hogí a hajuk égnekáll.


A legutolsót kár hogy nem mentettem el, most megmutathatnám :D


Piros üzibe oylat írtak, hogy "eddig összesen 144 hozzászólásodat kellett kitörölnünk, mert minősíthetetlen stílusban írtad őket, jó lenne ha végre abbahagynád" :D:D:D:D

2011. jún. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

00:28-nak!: Azért a családi kapcsolatok témakör,mert ezt nézik a legtöbben,nem kell belemagyarázni semmit...

Egy lejjebb válaszolónak aki írta,hogy már nem izgatja,h ugrál-e a % vagy sem.: Én köszönöm a válaszodat,tőlem kaptál jó pontot:):) Amúgy van olyan,hogy simán mászkálok a kérdéseknél és ha valakinek tetszik a válasza,akkor nyomok egy zöld kezet,de az tényleg nyomiság,ha a semmiért lepontoznak:S nem izgatom magam,csak röhej,hogy ilyeneket álmodok.

2011. jún. 11. 00:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!