Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Felső Én, Saját Személyes...

Felső Én, Saját Személyes Sorsíróink, Fény Lovagok és Mesterek, Szellemi Vezetők, Családok, Barátok, Szerelmek. Mi az Élet?

Figyelt kérdés
Rengeteg megváélaszolt kérdés áll már mögöttem, de még annál is több megválaszolatlan van előttem. Sokakban fogalmazódik meg napi szinten a "de mért történt mindez? mért pont velem?" jellegű kérdés. Értetlenül nézünk magunk elé. Tudom mindez nem konkrétum. Érdekelne minden tapasztalat,tanács. Célom, a tudatalatti tudatos felfedezése. Nem élni szeretném az életem, hanem megélni! Mégpedig helyesen...Netalán vannak köztetek szellemi vezetők?
2009. márc. 25. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi az élet? 42!!!
2009. márc. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
John Connor:D
2009. márc. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De a 42 csak a válasz a nagy kérdésre,nem az élet értelme...Én a fény lovagokra szavazok,olyan viccesen hangzik,mától csak ebben hiszek.lol.Az emberi lét értelme a fajfenntartás,semmi más.
2009. márc. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
Az ÉLET lényege: a SZCIENTOLÓGIA. Hogy felszabadítsd a testedben rejlő THETÁNokat, ez kell lennie minden ember legfőbb céljának. Talán már hallottál is róluk. Nálunk mindenre VÁLASZt kaphatsz, nem kell értetlenül nézned magad elé. Konzultálj egyik szellemi vezetőnkkel, bármely Szcientológia Központban kikérhetsz Ingyenes Tanácsadást, mi pedig lehetőségeinkhez mérten igyekszünk SEGÍTENI az ÉLETBEN való BOLDOGulásban.
2009. márc. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
24%
ááááááá,ez nagyon durva.Irány az orvosi rendelő.wáááá
2009. márc. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!