Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hol találok a interneten...

Hol találok a interneten olyan tesztet, hogy "agyilag" hány évesnek felelek meg?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Először bizonyosodj meg róla, hogy van-e agyad...
2011. jún. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Elnézést a kérdésért hogy ilyen kíváncsi természet vagyok, de nálam még nincs megtiltva a normális válaszok adása.
2011. jún. 25. 12:32
 3/12 A kérdező kommentje:

CSAK SZERETNÉK MEGBIZONYOSODNI IGAZ-E AMIT SOK EMBER ÁLLÍT RÓLAM HOGY SZELLEMI FOGYATÉKOS VAGYOK :(((((((((((((((((((


MERT MINDENKI UTÁL EZEN A VILÁGON

2011. jún. 25. 12:41
 4/12 A kérdező kommentje:
AMÚGY KÖSZÖMÖM A BUNKÓ VÁLASZOKAT!!!!!!! :((((((((
2011. jún. 25. 12:54
 5/12 anonim ***** válasza:

Könyörgöm, ne hallgass más emberekre, mindenki azt mond, amit akar. Ne hagyd magad befolyásolni, ne érdekeljen a mások véleménye, sem az, ha utálnak, attól még nem dől össze a világ. Mutasd meg nekik, hogy jobb vagy náluk!

Első voltam.

2011. jún. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jobb? Jobb az nem leszel soha senki mástól, ahogyan ők sem jobbak nálad. Hidd el. Egyébként meg IQ-tesztekre gondoltál. Mivel neked nincs bajod (és csak merő véletlenségből írsz végig Caps Lockal) ezért könnyen megtalálod majd a Googleben. Mensa próbatesztje is ott van, de sok másik is egyébként. Egyébként mi bajod a fogyatékosokkal? Láttál már ilyen embert? Azok akik ezt mondják rád, ők meg talán orvosok? Kétlem. Nyilván azért mondják rád ezt, mert találtak valakit akin lehet egonövelni. Szánalmas magatartás. Ahogy pedig fentebb írták már: NE foglalkozz ezzel. Mindenki mondd mindent összevisza. Ember meg csak ne ítélkezzen a másik ember fölött. Csóka.
2011. jún. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Azt mondják az okos emberek, akiknek magas az IQ-ja (tudás), azoknak alacsony az EQ-ja (érzemi intelligencia). És fordítva. Ez igaz kehet. Az okosok bizony gyakran elítélik az érzelgős embereket, mert nekik alacsony az EQ szintjük, nem sok beleérző képességük van általában. (pl.: gyárigazgatók vs alkalmazottak)És a buta emberek, még ha primitív módon is, de összetartanak, és egymásért élnek.


Lehet, hogy a környezeted IQ-ja magas, neked viszont az EQ-d az, így nem csoda, ha az okostojások kiközösítenek olyanokat akit nem értenek meg. És ez nem baj. Az okos emberek sok pénzt tudnak majd keresni, de kevesebb az esélyük a boldogságra. Te viszont az érzelmeidből táplálkozhatsz, és abból ihletet merve sokkal boldogabb lehetsz ami szerintem fontosabb. És ha érzelmileg oké vagy, az anyagiak nem olyan fontosak már, illetve az ötletek is jobban jönnek a boldoguláshoz minden téren.


Mielőtt bárki leoltana: Persze kivételek mindig vannak. És az általánosítás alól kivételek is akadnak szép számmal. És akinek magas EQ-ja van, nem biztos, hogy alacsony az IQ-ja. Ne értelmezzétek félre!


Azért gondoltam, hogy az EQ-s táborba tartozol inkább, mert a kérdésed és a válaszaid alapján indulatos, érzelmes embernek, temperamentumosnak tűnsz. :)

2011. jún. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló annyira felszines marhaságokat hordott itt össze, hogy még válaszolni se válaszolok rá inkább :D

Egész egyszerűen az emberek árnyaltabb bármilyen pontszámnál. Nevetséges.

2011. jún. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

utolsónak:


Hülye kérdésre csak hülye választ lehet írni.


Aki nem tudja saját magát besorolni valahová, az tényleg agyilag zokni. Meg aztán nem tök mind1, hogy ki mit gondol? A barátainknak nem kell magyarázkodnunk, az ellenségeinknek meg felesleges, úgyse hiszik el.


És kedves utolsó! Olvass, olvass!! Az még ok, hogy nekem nem hiszel, de a szakkönyvek és íróik tudását vonod kétségbe. Nem engem támadsz, hanem azokat, akik nem veled vannak 1 véleményem, vagyis mindenkit. Ha ezt neked egy prof mondta volna élőben, neki tuti nem mersz visszapofázni. Mert elhiszed neki, az egzisztenciája és társadalmi helyzete, tanultsága miatt. De egy ismeretlennek azt mondhatsz amit akarsz, így nekem is. Jogod van hozzá. De te csak a magad szemszögét nézed, a másikéba bele sem gondolsz. Csak fujjolni tudsz, elgondolkodni igazán nem.


Gyere olts le megint.

2011. jún. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

És odabiggyesztettem, hogy kivételek is vannak, nyilván az olyanok miatt, mint te. És, hogy nem kell vérkomolyan venni, megsértődni, és behisztizni. Ezt is azért írtam, hogy aki szerint idiótaság, az nem essen neki rögtön a másiknak.


És mielőtt lecseszel másokat, vállad fel a neved. Mert név nélkül oltogatni azt mindenki tud. Itt mindenki k*va okos ha nem írja ki a nicknevét. Mert vállalni, hogy te írtad, az már nem megy mi?

2011. jún. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!