Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ilyen gyenge?

Miért vagyok ilyen gyenge?

Figyelt kérdés
Nyár elején megfogadtam, hogy gitározom, és eddzek, de egyiket se sikerült eddig megtartani... Feladom kb. 4-5 nap után, és inkább leülök a gép elé. 17/F
2011. júl. 5. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
nézd úgy h te inkább a gépezésben vagy erős, de abban nagyon!
2011. júl. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valahogy próbáld korlátozni a gépet meg nemártana ha élő személy is bíztatna. És konkrét terveid legyenek ne csak úgy, hogy "edzeni fogok" hanem készíts vagy kérj meg valakit hogy csináljon neked konkrét edzéstervet pl súlyzós edzéshez.
2011. júl. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Van eddzés tervem meg minden, és ösztönöznek is rá.
2011. júl. 5. 22:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Túl sok bort ittál.
2011. júl. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez a baj hogy egyik sincs. Bár nem gitározás, de se ösztönzésem, se tervem nincs. Pedig már készítettem, de így egyedül, szerintem lehetetlen :(
2011. júl. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Smacee válasza:

Ilyen melegben elhiszem hogy jobb a hűs szobába gépezni...:D^^

15/L

2011. júl. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

@Volkh

Borból nem lehet elég sokat inni.

2011. júl. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ide figyelj! A gitározás (akusztikus vagy elektromos, mindegy) nem fog 5nap után menni. se 5hónap után.. ez egy hosszadalmas "folyamat", évekbe tellik amíg megtanulsz rendesen játszani, persze nem napi egy órácska gyakorlással hanem jópár órát eltöltesz gitározással. Én még csak 6 hónapja gitározom és mégis szar vagyok, ahhoz képest hogy naponta 3-4 órát gitározom (elektromos).
2011. júl. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bunkoo válasza:
EGYÉL
2011. júl. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!