Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetséges lenne, hogy sok...

Lehetséges lenne, hogy sok dolgot unalmasnak találok amiről más órákig tud beszélni (kevés barátom is van)?

Figyelt kérdés

talán ez is gondot okozhat a barátkozásban. nem izgatnak a témáik


éreztetek már így ,mit tettetek ennek elkerülése végett

kösznöm

18f


2011. júl. 14. 01:07
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet, nehéz, de érdeklődj sok-sok különféle témában
2011. júl. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát eléggé lehetséges..

Meg is esik velem. Mit teszek ellene? Miért, lehet valamit tenni? Semmit. Az érdeklődés nem olyan dolog amit parancsolhatnék magamnak. Olyan embereket kell találni akikkel hasonló az érdeklődési körünk. Ha meg ez nem jön össze, akkor sem tudok olyanokkal barátkozni akik nem is érdekelnek.. :S akkor annyit mondok: ez van, szar nekem, de nem tudok mit tenni.

Ez az én véleményem.

2011. júl. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én ezt feszegetem. hogy próbálok minél több embert megismerni mmint. jól kijönni velük, osztálytársakkal pl. de néha érzem hogy ez engem nem érdekel. de mégis jó ha van pár ember aki nem hagy figyelmen kívül
2011. júl. 14. 01:24
 4/6 anonim ***** válasza:
hát igen, ismerős helyzet, próbálj közös témát találni a másikkal, olyat ami téges is és a másikat is érdekli, biztos van ilyen
2011. júl. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ezen vagyok :D
2011. júl. 14. 01:27
 6/6 anonim ***** válasza:
mi az amit NEM találsz unalmasnak:))? van ilyen?
2011. júl. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!