Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vannak olyan emberek, akiknek...

Vannak olyan emberek, akiknek nincs EGYETLEN barátjuk se?

Figyelt kérdés

Rajtam kívül. És most túlzás nélkül.


Népszerű emberekkel sosem tudtam szót érteni, mert azok 99%ban azért közkedveltek, mert pont olyan semlegesek és felszínesek, mint a többiek. Ezért szívesen ismerkednék hasonlóan magányosakkal, mint én... (persze ha akarnak, mert engem még azok se bírnak akiknek én lehetnék az egyetlen, LOL. ahogy Chris mondta: 'ha nem tudnék magamon röhögni, már nem is élnék..')


2011. júl. 18. 16:50
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? L F?
2011. júl. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nincs egy barátod sem. Főleg, hogy még nekem is vannak barátaim.
2011. júl. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
17:44: Már hogyne lenne. Csak te nem tudod elképzelni, hogy milyen az. Nekem sincs, nem is volt soha. Én meg azt nem tudom elképzelni, hogy milyen az, ha van.
2011. júl. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

16/L


Egyébként tényleg van olyan. Csak az olyanok, akiknek van barátjuk, nem tudják elképzelni..


Hát, mit mondjak, elég rossz.

2011. júl. 18. 17:50
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
vannak, egész nap itthon szenvedek nyáron, csak dolgozni járok de ott sincs senki... jó program
2011. júl. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
És amúgy akar valaki ismerkedni...? Nekem nincs barátom, (ahogy írtam) pedig nagyon szeretnék.. de élőben nem tudnék önmagam lenni. És nem akarom, hogy egy álarcot szeressenek.
2011. júl. 18. 19:41
 7/36 anonim ***** válasza:

Miért nincsen?


Miért alakult ki ez a helyzet nálad? Visszahúzódó félénk vagy?


Szerintem mindenkiben van valami szerethető tulajdonság, biztosan lehetne neked is barátod csak nem bontakozol ki eléggé. Ezzel nincs gond, hiszen senki sem lehet épp elég nyitott. Van akiből ki kell húzni ezeket a rejtett , és szerethető tulajdonságokat. Ezek a félénk emberek.

2011. júl. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Szia! Én vagyok az, aki kérdezte hány éves vagy és mien nemü. Én 15/L vagyok, ha gondolod beszélgethetünk,aztán ha pesti vagy,felőlem jöhet a találkozás is. Nekem egy barátom sincs nem értem miért. irj privit.
2011. júl. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

Én például nem tartom egy ismerősömet sem barátomnak, ők bármit is gondolnak erről. Nem igénylem őket. Ha szükségük van rám, segítek, ahogy megtettem ezerszer, de én soha nem kértem sem a segítségüket sem pedig a társaságukat.

17/F

2011. júl. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Eléggé visszahúzódó és félénk vagyok, igen. És nagyon félek attól, hogy valakit zavarok, ezért nem is megyek oda pl. osztályban se senkihez beszélgetni.


Úgy csinálom általában, hogy megismerem az embereket, és ha van olyan dolog, ami mindkettőnket érdekel, akkor arról beszélek. Nos, ez nem jön be, egyetlen ok miatt: az emberek 99%-át nem érdekli olyasmi, ami engem... Sajnos elég különc vagyok.

2011. júl. 18. 22:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!