Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mivel növelhetném az önbizalmam?

Mivel növelhetném az önbizalmam?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Lány vagy fiú vagy, korod?


Nekem is ez az egyik bajom, meg a gátlásosság, félénkség, szorongás.

2011. júl. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21/f
2011. júl. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
13/F
2011. júl. 27. 10:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ezek a bajaim.. :S


Én ugy probálok rajta segiteni, hogy ráveszem magam olyan dolgokra, amit az önbizalomhiány miatt nem tennék meg.

És ha kisebb-nagyobb sikerélménnyel végződik a dolog, akkor az növeli az önbizalmam, és akkor egy másik dolgot könnyeben tudok megcsinálni.


de nekem is vannak hullámvölgyeim, most kezdek megint padlón lenni :S

2011. júl. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Én is szenvedtem önbizalomhiányban, sőt depresszióban is:S Én még idejében találtam egy barátot, aki mindig itt van Nekem és támogat. Illetve nagy rajongója vagyok egy sportnak, aminek egyik sztárja a példaképem. És az az ember mondja mindig azt, hogy az életben semmi sincs ingyen! Meg kell küzdeni mindenért! És ez így van. Magától nem fog rendbe jönni az életetek... KÜZDENI! AKRNI! TENNI! HAjrá. Sok sikert kívánok és remélem, hogy az életetek rendbe jön! KEressetek barátokat és életcélotokat! Bizonyítsátok be magatoknak, hogy érdemes élni, van miért küzdeni!!!!



Ági

12/L

2011. júl. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az önbizalmad csak úgy tudod növelni, ha elfogadod magad úgy, ahogy vagy, és az embereknek is az igazi mivoltodat mutatod meg. a másik "módszer" erre az, ha felülmúlod a fizikai korlátaid, azaz él benned, bármiről is legyen szó, a "meg tudom csinálni" hajtóerő, vagyis legyen akaraterőd. akarat nélkül semmi nem megy, szal hajrá!
2011. aug. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!