Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A fürdés/zuhanyzás titeket is...

A fürdés/zuhanyzás titeket is ennyire megnyugtat?

Figyelt kérdés
Például amikor még suli van, fáradt vagyok, de dolgom van még cska estefelé érek haza, és akkor próbálom rávenni magam a tanulásra, és csak úgy megyek el zuhanyozni, hogy előtte jó erősen elhatározom, hogy sietni fogok, hogy legyen még időm, vagy bármi más miatt szeretnék sietni, mert mondjuk filmet nézek és éppen reklám van, akkor is elég ha cska zuhanyzok, mindne kimegy a fejemből, és bár nem szándékosan teszem, akkor tudok a legjobban gondolkodni, akkor jutnak eszembe a legjobb ötleteim... veletek is így van ez?
2011. aug. 6. 23:54
 1/6 anonim válasza:

Szerintem minden embert megnyugtat. :)

De nekem a legjobb ötleteim elalvás előtt jönnek, ezért legtöbbször másnapra el is felejtem a nagy részét. :(

2011. aug. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem is nagyon megnyugtat, képes vagyok 2-3 órát tusolni!

Azt vettem észre,hogy másnaposság ellen is nagyon jó a tusolás, főleg ha hözben váltogatod a viz hőmérsékletét!

2011. aug. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jaj, én is nagyon szeretem. Mikor állok és folyik rám a kellemes meleg víz, szerintem órákon keresztül el tudnám viselni. A szüleim persze kevésbé szeretik, mindig azt mondják, hogy sok lesz a számla:D Ami végülis igaz is, de mondjuk egy nagyon fárasztó nap után, hagy lazítsak már egy kicsit a zuhany alatt. Egyébként szerintem nem szoktam olyan nagyon sokáig bent lenni, általában 15-20 percet vagyok bent a fürdőben, de ugye arcápolás (sminklemosás, tonizálás, hidratálás), fogmosás, szájöblítés, törölközés, testápolás.

16/L

2011. aug. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16/L az egy dolog hogy te 15-20 percet vagy bent, kérdés,hogy ebből mennyit töltesz tusolással... :P
2011. aug. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

énis imádom :)

nagyon szeretek:D bár fél oránál nem tusolok többet mer nem tesz jöt a bőrömnek.:S

2011. aug. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát engem nem, én csak simán szeretek tiszta lenni. :D Meg ha álmos vagyok akkor felébreszt.
2011. aug. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!