Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ciki a manapság az asszociáció...

Ciki a manapság az asszociációs játék?

Figyelt kérdés

Ma mondtam egyik bnőmnek,hogy játszunk már asszociációs játékot és azt mondta,hogy "jajjj ne az olyan gyerekes"...nem bírtam feldolgozni,hogy ez most miért ciki?

Aki nem értené miről beszélek:

A játék lényege, hogy az illető leír egy szót (speciel én). A következő tag pedig ebből a szóból egy következő szót ír, amely az előzővel valamilyen formában kapcsolatban van.


pl. én:alma

x,y:gyümölcs

én:éden

x,y:teremtés

stbstb...


Várom a válaszokat.....17/L


2011. aug. 8. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mi is játszunk ilyet néha, de mindig ugyanoda lyukadunk ki... :D szóval a játék ma már: hány lépésből jutsz el az adott szóig... :D 15/L
2011. aug. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem, de a mai fiatalok 90%-a sötét hozzá. :D

Szintén 17/L

2011. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
tök nem értem miért unják meg nem értik...tök logikus :S
2011. aug. 8. 22:15
 4/9 anonim válasza:

De, hogy is ciki! Csak sajnálatos módon sok serdülő korú abban a tévhitben él, hogy felnőtt és megengedheti önmagának, hogy gyerekesnek titulálja az igen is jó dolgokat!

Én így vagyok a szerepjátékokkal. Játszottuk régen, aztán egyszer csak lepattintottak azzal, hogy ők már "felnőttek" ehhez. Ugyan már, inkább csak nevetségesek.

A valódik felnőttek többsége mit meg nem adna azért, hogy újból kölyök lehessen. :)

18/L

2011. aug. 9. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
na megnyugodtam,hogy nem én vagyok zizi,hanem ő :D
2011. aug. 9. 06:24
 6/9 anonim ***** válasza:
nem vagy"zizi"csak szimplán sok a surmó paraszt.
2011. aug. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ja,és 16/F
2011. aug. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hmmm akkor no para :P
2011. aug. 10. 07:22
 9/9 anonim ***** válasza:

azaz.nem benned van hiba.

előző voltam.

16/F

2011. aug. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!