Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék nyíltabb,...

Hogyan lehetnék nyíltabb, beszédesebb, bátrabb, tehát nem ennyire bizonytalan?

Figyelt kérdés

az a helyzet hogy nem tudok beszélgetni idegenekkel ...mármint, h nem tudom hogy miről beszéljek hogy mennyit mondjak ? Úgy érzem hogy ha magamról beszélek akkor az unalmas a másik félnek :/...és ha mondok valamit (ami ugye nem kérdés tehát nem feltétlenül várok rá választ) és nem válaszolnak rá akkor tök hülyén érzem magam :S

Úgy irigylem azokat akik bárkivel eltudnak beszélgetni :S...én meg csak akkor nyitom ki a szám ha valami fontosat akarok mondani...Tudok bájcsevegni is de akkor unalmasnak érzem magam.Ti hogy vagytok vele?


(amugy kinézetemmel nincsen gond tehát nem az a baj hogy nem vagyok magabiztos...)

20L


2011. aug. 21. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
akkor téged is csak a testedért szeretnek, úgy érted? ;D
2011. aug. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
-.-' :D amugy kb ...:D
2011. aug. 21. 21:00
 3/9 anonim ***** válasza:
akkor ne is akarj megváltozni. nem fog jól állni.
2011. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de ez igy elég szar :D... annyira unalmas tudok lenni hogy az már fáj :D...
2011. aug. 21. 21:13
 5/9 anonim ***** válasza:

valaki még ennyire se mer megszólalni


de amúgy meg gyakorolni kell és bele lehet jönni

2011. aug. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem is van ilyen problémám átérzem =((
2011. aug. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok, de mostanában mindenkivel próbálok mindenről beszélgetni, és úgy érzem javulok :))
2011. aug. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

dettó, és a nyár alatt én is úgyérzem sikerült javítanom magamon.

rajtam a pia nagyon sokat változtat.

2011. aug. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Te még elég könnyű helyzetben vagy, mert általában a fiúk szokták fenntartani a csevegést. Neked csak annyit kell tenned, hogy ne igennel meg nemmel válaszolj.

Ha meg lánnyal akarsz beszélni akkor csak nyávogj valamit a plázáról és mivel a lányok többségének az intelligencia szintje itt ki is merül, majdnem mindig be fog jönni.

Ha nincs beszédtéma de te még szeretnél csevegni, akkor nézz körül és ha bármi furcsát látsz akkor mondj valami poénosat róla.

2011. aug. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!