Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinálhatnék? Egy kétségbe...

Mit csinálhatnék? Egy kétségbeesett lány

Figyelt kérdés
Leginkább az arcommal van baj, körülbelül ovi óta beszólnak hogy hogy nézek ki, attól félek, hogy ha majd középiskolába megyek akkor ott mégjobban fognak cikizni mert ott ugye nagyobbak vannak.. Nem vagyok szép, de nem is vagyok egy rút kiskacsa. Fehér a bőröm. Nagyon. De nekem ezzel nem lenne gond, szerintem szép, de kinek mi a szép. Arcom az sápadt, karikásak a szemeim. Mint egy vámpírnak. Nehezen barátkozok. Belőlük is csak 1-2 van. Márha ők annak számítanak. Csak a suliba szoktunk beszélni, akkor is csak néha.. De ők már elballagnak. Így egyedül leszek minden nap. Bár eddig is egyedül voltam. Félénk vagyok és visszahúzódó. Ritkán megyek el itthonról. De nincs is kivel. És szégyenlem is hogy nincs.. Az állandó piszkálódást szerintem nem fogom a végtelenségig bírni.. Sokszor (mikor suli van) sírva jövök haza. Összegyűlik minden, vagy éppen amiatt, ami aznap történt. Már csak a családomra számíthatok, ha ők nem lennének, nem tudom hogy mit csinálnék.. Megutáltam ezért az embereket, megutáltam magamat. Változtatni szeretnék, de nem tudom hogy csináljam. Nem is vagyok egy barátkozó típus, de mikor valaki mondjuk elkezd beszélgetni velem, (és ha ugye ismerem már) akkor jól ki szoktam jönni vele. De ez is csak ritkán van. Szóval innen ugye, beszélni sem szeretek. Emiatt is sokszor csúfoltak. Nagyon kevés az önbizalmam is. Soha sem szóltam eddig vissza. Az lenne a kérdésem, hogy akikkel hasonló történt, ők ilyenkor mit csináltak? Hogy tudtátok feldolgozni? Én próbálok nem foglalkozni az ilyenekkel, de nem is olyan könnyű, ahogyan ezt mondják.. Sokszor nemértem az embereket, mondjuk a karikás szemekről nem is tehetek, ez öröklődött.. Arról, amiről nem tehet az ember, miért kell piszkálni? Egyébként leginkább cigányok szólnak be, és tudom azt is, hogy mindenkinek be szoktak szólni dolgokat, na de ennyit? Ennyi éven át? Tudom, szánalmas és önsajnáló vagyok.. Nem kell mondani. Igen és még valami. Azt is írjátok le, hogy ti milyennek láttok. Szívesen barátkoznátok egy élőhalottal? Köszi ha végigolvastad picit hosszú lett:) Légyszi, normális válaszokat!
2011. aug. 26. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
írtam privit:)
2011. aug. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező. Engem is elítélnek. Nem merem leírni, hogy miért, mert te is kitudja, mit fogsz gondolni. Bár hát nem szégyen ez. Én születésem óta vak vagyok. Nekem sincsenek barátaim. Engem is sokan szoktak piszkálni. Engem még apám is utál, és nem fogad el. fiának sem néz. Én ezen felül próbálok emelkedni, sportolok, írok verseket, és tervezem az életem. Vannak álmaim, céljaim, és ezek megvalósításán igyekszem. Te is légy ilyen, legyenek céljaid, álmaid, és ezek mindenen tovább visznek. Amúgy, bár írtad, hogy nem szeretsz beszélgetni, én mégis meg szeretnélek téged ismerni, ha nem baj. 18 éves fiú vagyok. Üdv.:)
2011. aug. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is nagyon visszahúzódó vagyok csak 1-2 barátnőm van. Igaz szoktam néha másokkal is beszélgetni de akkor se vmi sokat. Én nem külsőre ítélek és ha ismernélek lehet h barátkoznék veled. A cigányokkal pedig ne törődj mert azok ha van ok ha nincs akkor is beszólnak. És kit érdekel h kinek milyen színű a bőre , senkinek semmi köze hozzá. Néhány sztárnak is elég fehér és őket sem érdeklik h mit gondolnak róluk az emberek. Ha vki beszól neked akkor szólj vissza neki h lássák h nem vagy te annyira félénk. Hidd el ez bejön nekem is elsőnek így magyaráztak és visszaszóltam neki és egyből elhalgatott. Pedig az osztály rosszai közé tartozik. Remélem h megoldódik a bajod :)
2011. aug. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az előző vagyok én is megszeretnélek ismerni ha van kedved akkor később még beszélgethetünk :)
2011. aug. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Második, ez nagyon jó hogy még így is próbálsz pozitívan gondolkodni. Jó lenne ha ez nekem is így menne. És csak élőben nem szeretek beszélgetni, neten bárkivel elvagyok:)


Harmadik, nem igazán vagyok az a visszaszólogatós meg nem szeretem megbántani másokat.. Igen, én is remélem:/

Emailekre visszaírtam

2011. aug. 26. 18:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok. A visszaszólást én sem úgy értettem h megbántom, csak megkérdezem tőle h mi baja van amikor én hozzá sem szóltam . És megmondom neki hogy álljon le , meg ilyenek.
2011. aug. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!