Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vámpír vagyok? Csak komoly...

Vámpír vagyok? Csak komoly válaszokat!

Figyelt kérdés
Egy este egy fura csávót láttam az ablakomból, aki engem figyelt.Másnap reggel arra ébredtem,hogy vérzik a karom.Lenyaltam a vért,mert lusta voltam kikelni az ágyból és ízlett ezért elkezdtem szívni.Később meghallottam mikor édesanyám hazajött,amit általában halkan tesz.Megkívántam a vérnarancsot is ráadásul tesin gyorsabban futok,mint bárki más.Szemüveges vagyok,de a szemem is javult rövid idő alatt igen sokat.Esetleg tudtok valami speciális vizsgálatot amivel kideríthetem?Vagy egy speciális iskolát, ahova járhatok?
2011. szept. 9. 23:56
1 2
 1/18 szofivamp válasza:
74%
Spec suli a Valemont egyetem ;) am ha vámpír vagy jöhecc hozzám vadászni xd má rég vtam csoportba
2011. szept. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
rendben megyek. majd fogom a szagod és megtalállak
2011. szept. 10. 00:00
 3/18 anonim ***** válasza:
77%

Dettó ugyanez! Csak én még vért is vizelek, mert annyi vért nyeltem már! Amugy a F@sszopó Képző Szakiskola megfelelő hely lenne számodra. Én is odajárok, remélem osztály társak leszünk, és együtt fogunk járni pisilni.

Ui: Ami pedig a látásodat illeti, az a maszturbáció miatt javult meg!

2011. szept. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
a vizelés nálam még nem fordult elő, de van felvételi a suliba? miket tanultok?
2011. szept. 10. 00:09
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát, legfőbb képen a f@sszopóság mesterségét sajátítjuk el. Hogy minél legyünk egyre nagyobb színvonalon. A vámpír énünket pedig, úgy ápoljuk, hogy fogorvoshoz járunk, hogy ápoljuk fogainkat, hogy áldozatainkra minél gyönyörűbben tudjunk mosolyogni, hogy attól elájuljanak, és így tudjuk őket prédává tenni. :)
2011. szept. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
felvételi? milyen tárgyakra készüljek?
2011. szept. 10. 00:14
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Igazából, a szőrtelenítés tudományát kell tudni kisajátítani, mert a Tisztelt Igazgató Úr elég !!SZŐRÖS!! De persze ez nem publikus! Úgyhogy ne terjeszd!
2011. szept. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
engem nem zavar a szőr, de gyantázni szeretek-főleg másokat
2011. szept. 10. 00:20
 9/18 anonim ***** válasza:
Megkívántad a VÉRnarancsot?? XD Változtass engem is vámpírrá Sándor!!!
2011. szept. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Sándor?
2011. szept. 10. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!