Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek pofára esek az...

Szerintetek pofára esek az életben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 éves szakmunkás fiú vagyok, (még tanuló) De van egy kis "gondom" Más vagyok mint a többi osztálytársam. Kedves, mosolygós jókedvű, önzetlen segítőkész, ez mind jó tulajdonság, de mondtál már nekem, hogy a jó szívem fog a sírba vinni. Osztálytársaimmal nem találom a hangsúlyt kivétel az a 3 akik "érettek" a többi bunkó komolytalan, állandóan grimaszolnak, lenézik a másikat. Én már azon gondolkodom, hogyan is fogom alakítani a jövőmet, és tudom is... emberszerető típus vagyok, (őszintén mondom!) rossz szóm nincs senkihez sem, és haragudni sem tudok senkire... ez az amit szeretnék picit leküzdeni. Szeretnék önzőbb, "bunkóbb" pöfffeszkedőbb lenni, de nem tudok.. nem tudok olyan lenni mint a többi sok velem egykorú valahol írták nekem, hogy az élet majd megeddz és hogy ne akarjak más lenni, maradjak ilyen jó ember. Mit tegyek?
2011. szept. 11. 01:02
 1/7 Gress ***** válasza:
100%
Maradj jó ember.Úgy sincs már sok.
2011. szept. 11. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Maradj ilyen,amilyen vagy! 19 évesen még nem is kell senkit "gyűlölni",ha nem lesz nagy szerencséd,később ezt úgyis megtapasztalod.De a te korodban az a jó,ha így érzed :)
2011. szept. 11. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Manapság már nagyon kevés ilyen fiú van akiről ezek elmondhatók.

Ha valóban egy kicsit hozzájuk akarsz "tartozni" akkor néha süss el egy-két "bunkó" beszólást...Én egyébként ugyanígy voltam majdnem egy ugyanilyen dologgal:


Mindigis egy nagyszájú, beképzelt lány voltam (vagyok...márakivel) és megfogadtam h a következő tanévben befogom a számat, csöndesebb tipus leszek.

De valahogy ez a mai napig nem megy. Én ilyen vagyok...te olyan és ezt ne akard tagadni. (főleg h te JÓ értelembe vagy ilyan :D)

2011. szept. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

dettó.

sajnos csak erőltetni tudod a változást. önmagadat átalakítani csak nagyon hosszú folyamaton keresztül tudod. próbálgasd a bunkóságot amit a z előző is írt hogy süss el egy-két bunkó beszólást

2011. szept. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is szakmunkás tanuló vagyok.

Ott a legtöbb gyerek nagyszájú, nagyképű és sík hülye.

Legyél barátságos és tanuld a szakmát.

Pár éven belül sikeres lehetsz.

2011. szept. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy olyan vagy, amilyen! Kevés ilyen ember van.

Ne változz meg, mert ez nehéz lenne, felveheted azt a bunkó viselkedés formát ha nagyon szeretnél olyan lenni, de az sosem leszel TE igazán!

Ha vannak olyan helyzetek, mikor veled is bunkók akkor lehetsz határozott és megmondhatod neki a véleményét, ha akarod akár bunkón is. De amúgy nem kell változnod, mert úgy vagy jó ahogy.

Én már megtaláltam az arany középutat. Tudom kinek segítsek, mikor, ha kell, de tudok nemet is mondani, de ezt is csak a megfelelő emberekkel teszem meg.

:)

2011. szept. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindannyótok segítőkész válaszát:)
2011. szept. 11. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!