Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok féltékeny és...

Miért vagyok féltékeny és öznő ha a legjobb barátom mással találkozgat?

Figyelt kérdés
Mi a menkőért zavar ha a legjobb barátom másokat is kihív, másokkal is jól érzi magát és nincs mindig velem?! Pedig nem szabad elvárjam és nem is akarom, hogy tudom kinevelni ezt belőlem? Észnél vagyok, tudom hogy nem tilthatok meg neki dolgokat nem is akarok és nem szabadna ennyire zavarjon hogy másokkal is jól érzi magát...
2011. szept. 17. 22:50
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Egy cipőben járunk...

Én is ugyanígy érzem magam amikor a legjobb barátom mással is jól érzi magát, vagy akárcsak másra is visszamosolyog...

Sikerült ezzel elérnem, hogy törölt ismerősei közül a közösségi oldalakon....

Ha érdekel a sztori részletesebben és ugy érzed neked is jót tenne, ha megbeszélnénk, akkor írj emailt.

2011. szept. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nincs semmi baj...az evolúció kitalálta a lelket(is)...minden normális...majd a barátod eldönti, hogy ki-kivel van...Te meg töprengsz egy kicsit, aztán talán változol...
2011. szept. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Mi lenne ha ahová a barátod megy oda te is elmennél, és akkor együtt vagytok.

Valószínűleg rendkívül kötődsz hozzá, de ezt szerintem mindenképp beszéljétek meg. Akár életre szóló barátság is lehet ebből.

Hozzáteszem én is ugyanígy vagyok jelenleg.

2011. szept. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!