Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek gáz hogy majd´...

Szerintetek gáz hogy majd´ elsírom magam ezen a számon? (link)

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=hBY4pKP4oBo&feature=related 16 éves fiu vagyok és amikor meghallom ezt a könyeimel küzdök ja és nemvagyok buzz a lányokat szeretem egyébként dnb-t hallgatom de ez a szám nagyon megfogott ja és film is nagyon durva szörnyu mennyi szenvedést okoztak a németek mennyit szenvedtek ártatlan emberek...
2011. okt. 3. 22:07
 1/6 anonim válasza:
nem. szomorú, de csodálatos a zene hatása. :) basszus és csak a melegek sírhatnak? nem. nem kell mindig durva pasinak lenni, a zene érzelmet ad és ezt jó érezni tudni. hallgass sok komolyzenét, nem csak a szomorúság miatt, de esetleg érzed benne az életet, ezer színben. és az csodálatos! szerintem :)
2011. okt. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ki mondta hogy a kérdező nem meleg?

amúgy ha valaki nem sír egy zeneszámon az nem azt jelenti hogy ő egy durva pasi akar lenni és játsza magát,én sem sírtam soha életben egy zenén se,és nem akarok durva pasi se lenni meg nagymenő habigizda csávó sem,némely embernek sivárabbak az érzelmei ennyi az ok,még ha ezt nehéz is felfogni,elhinni,ilyen van.

2011. okt. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja a kérdező mondta :) oké akkor első sorom tárgytalan
2011. okt. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A zene már csak ilyen. Végletes érzéseket hoz ki az emberből. Ez a jó benne!
2011. okt. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gáz csak akkor van, ha babot ettél. :D
2011. okt. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Zsidókat a Dunába! cigányokat utána!
2012. jún. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!