Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy vakarjuk le magunkról? L/15

Hogy vakarjuk le magunkról? L/15

Figyelt kérdés
Van egy csaj az osztályunkba akit nem bírunk de ő folyton követ engem meg a bnőimet akárhova megyünk. Egyébként a lány cigány,de nem ezért nem barátkozunk vele hiszen attól még lehet rendes h nem magyar. Az a bajunk vele h irtó nagy hónaljkutyája van,izzadtságszagú(már reggel!),büdös,zsíros a haja,nem mos fogat,szal látszik h nem szokott fürdeni. Ráadásul még ruhája sincsen,folyton abba a 2-3 ronda ruhába jár suliba. Ha ez még nem lenne elég csinált vmi hülyeséget amit rá akart kenni az osztályra mert nem akart fizetni meg ofőit kapni a saját hülyesége miatt,ráadásul ocsmányságot firkált a padjára,meg több oszt.társunkat is megfenyegette h megveri mert megmondták h nem fogják helyette elvinni a balhét.
2011. okt. 10. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszéljetek az osztályfőnökkel. Ha nem válik be, akkor a csaj szüleivel. Ezeknek a cigányoknak amúgy csak a pofájuk nagy, a szüleitől meg az összes fél. Mondjátok el nekik, hogy a lányuk megfenyegette több osztálytársatokat is és hogy már többen panaszkodtak, hogy félnek tőle. a lányt kipi.csázzák otthon, a suliban kussban marad, ti meg boldogok vagytok.
2011. okt. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem sajnállak.:D

Tavaly nálunk is volt valaki, aki ránk akaszkodott, de aztán kiesett mert nem bírta a tempót velünk, mert annyira más volt mint mi. Ja, és én bunkó is voltam vele, de az már más kérdés.

egyszerűen ne érdekeljen, de azért annyira bunkónak nem kell lenni, de hát... Meg közösítsétek ki, beszéljetek olyan témáról, amiről fogalma sincs. Aztán ezt a tempót már csaknem fogja bírni...:))

2011. okt. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első;

legtöbb cigánynál ez nem válik be - mert a szülők nagyon nem foglalkoznak a kölykeikkel, aztán ezért válnak azok is olyanná, amilyenek. Meg már eleve a puszta leírás alapján is látszik, hogy elhanyagolják a gyereket. Aztán, annyit el lehet érni, hogy fajgyűlöletnek veszik az egészet, és bedühödnek...

És nagyon sok esetben az osztályfőnök is fél bármit tenni, az uttóbiért amit írtam. Mert azzal az indokkal, amit a kérdező ír le, tényleg tűnhet annak mások szemében, és annak jó vége nem lesz...

2011. okt. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!