Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinálhatnék még? Túl jó...

Mit csinálhatnék még? Túl jó dolgom van, már szinte mindent kihoztam az életemből. Kéne valami, ami hosszú időre lefoglalna.

Figyelt kérdés

Kérlek,komolyan mondjatok elfoglaltságot,ne az anyagi helyzetemet szidjátok.


Születésemtől fogva gazdag vagyok,igen szülők egyetlen túlpénzelt gyereke.

Jó suli,67 ország,vezetői engedély,autó,motoros jogsi,motor..

Van még búvár vizsgám,motorcsónak vezetői engedélyem,vitorlás oktatói engedélyem,ejtőernyős vizsgám is és barlangászati engedélyem is.

15,5 évesen leérettségiztem.Azért ilyen korán mert az 1-2 osztályt megcsináltam előrehozottan.

Nem mentem egyetemre,mert értelme nincs a családi bizniszbe beletanultam.10 éves koromtól apum tanított mindenre,szóval mára már tökéletesen el tudom vinni a céget,de most még bőven nem kell dolgoznom.Ő is csak igazgató,alig jár be-az alkalmazottai viszik a céget.

5 nyelven beszélek.Jártam rajziskolába.

Egy dolog elkerült engem az a zene.Nincs jó hallásom,sem ritmusérzékem.


Életemből 7 évet elutazgattam

Most 26 vagyok,nő.

Rengeteget buliztam,mindenhol.Több száz ezer fotót készítettem.


Most igazából az a bajom,hogy annyira "tökéletes" minden,hogy kezdek beleőrülni.

Már mindent megtanultam,amit meg akartam kb.

Egy évből 10 hónapot nyaralok,igazából a többi kettőn is,csak akkor Magyarországon.

Télen 2 hét sí,nyáron is 2 hét gleccsersí.

Járok szörfözni,ejtőzni,fotózni,bibliakörbe,sportklubokba.


Vannak barátaim,nem vagyok magányos.

De mivel semmilyen célom nincs kb,nem tudom mit csinálhatnék még,már egyszerűen UNOM A NYARALÁST.

Mindenem megvan,semmiért nem kell küzdeni.

Jó nevelést kaptam,segítőkész vagyok,rendszeresen adományozunk adott helyekre,a cégnek 19 alkalmazottja van és mindenki jól keres.Senki nem utál,azért mert beképzelt lennék.


Nincs barátom.Volt nekem,de ő sajnos fiatalon halt meg,egy balesetben.Azóta nem hevertem ki.Nincs szükségem párkapcsolatra.


Nekem valamilyen cél kéne vagy valami,soha nem gondoltam hogy a jó életet nagyon meg lehet unni.


Nem szeretnék dolgozni,mielőtt valaki elküldene munkába.Nem szeretnék,mert nem kell,mert nem akarok szenvedni azért amim már van.


2011. okt. 13. 01:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/106 anonim ***** válasza:
90%
Segíts rászoruló embereken.
2011. okt. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/106 A kérdező kommentje:

Pénzzel?Adományozunk mondtam.

Önkéntes is voltam már 2 évig.Gyermek onkológián,de nem szerettem a sok szomorúságot,ami ott volt.


És amúgy is a mások segítése az nem "szórakoztató" életcél.

2011. okt. 13. 01:42
 3/106 anonim ***** válasza:
57%
Saját család.. ez a nincszükségedpárkapcsolatra elég gáz, bocs.
2011. okt. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/106 A kérdező kommentje:
Most nincs,nem olyan rég vesztettem el a barátom.Mitől lenne gáz?Nem mindenki vágyik saját családra. -.-
2011. okt. 13. 01:45
 5/106 bánomisén ***** válasza:
83%
Elolvastam, de majd reggel visszajövök, amikor már fölébredtél ebből a szép álomból ;-)
2011. okt. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/106 anonim ***** válasza:

Olvastam, hogy segítettetek pénzzel, azt nem írtad, hogy személyesen is. Most már tudom.

Lehet egy pszichológus többet tudna segíteni ebben, hogy feldolgozhasd a barátod elvesztését.

Lehet, hogy amiatt érzed ezt az ürességet, mert még magadnak sem ismered azt be, hogy nem tudtad elengedni őt, és lehet, hogy ez gátol meg abban, hogy teljes életet élhess.

2011. okt. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/106 anonim ***** válasza:

Szerintem mi is ilyen szép életet szeretnénk !

Én biztos hogy nem unatkoznék, hogyha ez igaz, bár első hallásra eléggé bűzlik, legalábbis nekem...

A nyaralást miért lehet megunni? Más örül hogyha 1 évben eltud menni egy hétre valahova az országban. Amúgy ezt nem "fikázásból" mondom. Mellesleg biztos hogy van olyan dolog amit még nem próbáltál ki.

2011. okt. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/106 A kérdező kommentje:
Wáá,ha valaki 500 forintból él naponta,akkor azt mindenki elhiszi,de ha valaki az érem másik oldalán van az hihetetlen.
2011. okt. 13. 01:47
 9/106 anonim ***** válasza:
40%
2011 van, mindenki szegény, és sajnos ha így folytatjuk még szegényebbek leszünk.
2011. okt. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/106 A kérdező kommentje:

Igen persze,hogy örül mindenki,ha évi egyszer elmegy nyaralni a végigdolgozott hétköznapok után.DE ha éveken keresztül állandóan utazol,világot látsz egy idő után már csak egyre abszurdabb ötletek jönnek elő.

Persze,hogy rengeteg mindent nem próbáltam ki,de nem is írtam le mindent,amit igen.


Én nem mondtam,hogy el tudtam engedni.Én szeretem még ma is.De nem csak ez a bajom.

Hanem a céltalanság is.

Igen,baromi rosszul és pofátlanul hangzik,de amikor ülünk a barátokkal és kitaláljuk hova is utazzunk és ilyen válaszok jönnek: "Neeee,már voltunk vagy 10szer bűvárkodni" "Neeeeee,csak tengerpartra neeeee"...

2011. okt. 13. 01:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!