Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mik akartok/akartatok lenni...

Mik akartok/akartatok lenni gyerekkorotokban? és sikerült? Milyen céljaitok vannak az életben? és hogy valósítanátok meg őket? Számotokra mit jelent, ha valaki sikeres?

Figyelt kérdés

csak úgy kiváncsiságból :D


13l


2011. okt. 16. 12:08
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
9 éves koromig a rendőrség mellett laktunk..Imádtam és rendőr akartam lenni.. Aztán fodrász, tanítónéni, cipőboltban pénztáros. Legvégére jött az újságíró, ez továbbfejlődött rádiósbemondóvá. Most végzős sajtótechnikus hallgató vagyok.. Utána viszont idegenforgalmi irányba szeretnék továbbmenni.. Ha ez megvan, és nem kapok munkát, megcsinálom az újságírót valahol. Ha munkát kapok.. akkor majd egyszer, később.. :)
2011. okt. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Református lelkész szerettem volna lenne és az is lettem.
2011. okt. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

Először szakács, majd focista. Egyik sem sikerült, csak egy hivatalnok lettem. A céljaim elfogytak, már csak vagyok a világba.

Sikeres számomra az, aki talál értelmet az életében.

2011. okt. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
80%
Zsoké akartam lenni, sok nyelven beszélni, sok helyen élni. Zsoké MÉG nem vagyok, de remélem az is eljön :P, sok nyelven beszélni háát eddig 3 nyelv megvan :) de 8-at akarok felsőfokún megtanulni.:D Sok helyen élni, nagyon sok lehetőségem van hála égnek:D külföldön élek és ennek köszönhetően gyorsan megtanulom a nyelvet ezért anyáék se ellenzik, hogyha akarok másik országba költözzek, persze miután az adott ország nyelvéből felsőfokú nyelvvizsga megvan:)Siker nekem azt jelenti, hogy a céljaim megvalósítása, elérése, kikaparni magamnak a gesztenyét, nem más hátán felmászni az egekig, hanem én érem el amit szeretnék :) 17/L
2011. okt. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim válasza:
100%

Gyerekkoromban logopédus és állatorvos akartam lenni. 9-es korom óta pedig geográfus. Egyetemre sajnos nem olyan szakra jelentkeztem, de most váltok, újraérettségizek, és geográfus leszek :)

Számomra az a sikeres, aki boldog az életben, és élvezi azt.

2011. okt. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

En szuleszno akartam lenni, mert anyukam az ujszulott-osztalyon dolgozott, es neha sikerult bekereckednem.. es imadtam a kisbabakat, meg nagyon erdekelt a szules is. Aztan ugy 13 eves lehettem, amikor anya megszurta a kisbabakat, es a verukkel ilyen koroket toltott ki egy papiron (nem tudom a nevet a vizsgalatnak) akkor rajottem, hogy nem birom a ver latvanyat.

Ekkor hataroztam el, hogy bankar leszek Koppenhagaban (mert nagymamam meg ott dolgozott, es mondta, hogy milyen jol lehet ott keresni :))

De sajnos a matek se volt az erossegem.

Vegul ez mar kamaszkori alom volt, de valora is volt.. Afrikaban dolgozom tanarkent. Imadom, igaz nem orokre tervezek itt maradni, de hihtetlen elmeny kiszakadni Europabol, es egy ennyire mas kulturaba beilleszkedni.

23L

2011. okt. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :D


jöhetnek még :))

2011. okt. 16. 16:18
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Ötévesen kutyamániás voltam,kynológus szerettem volna lenni,minden kutyafajtát kívülről fújtam.Aztán miután meguntam,hogy a felnőttek állandóan visszakérdezgetnek,hogy mi a szösz az a kynológus,úgy döntöttem,kutyatenyésztő leszek. (: Aztán tanár akartam lenni,majd szív-és érrendszeri sebész,állatorvos,13 évesen lány létemre katona (mindig vonzottak a fegyverek,harcászat-pedig filigrán,nőies,kisnövésű hölgyemény vagyok (: ) Hát ezek közül egyik sem lettem,hanem környezetem legnagyobb meglepetésére-ha minden jól alakul,persze-hamarosan a rendőrségnél kezdem meg közrendvédelmi pályafutásomat (: 2 nyelvet beszélek felső,egyet közép és kettőt alapfokon,mindenki szörnyülködik még,hogy hogy tehettem ilyesmit,de úgy érzem,ezt szeretném az életben igazán csinálni,ez tenne boldoggá,minden hátulütő ellenére.A célom-egy szerető,hűséges társ,kellemes,meleg otthon,jó légkör,szakmai sikerek.A megvalósítás rám háruló részét kemény munkával,sok-sok türelemmel szeretném megvalósítani.A siker számomra valami olyasmi,amit nem veszek észre,csak tudom,hogy jó úton haladok,és nem hagyom,hogy megállítsanak. (:
2011. okt. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Óriási hibát követsz el utolsó...
2011. okt. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Mi a szösz az a kynológus?
2011. okt. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!