Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetséges 17-18 éves korban...

Lehetséges 17-18 éves korban a tinédzserek hirtelen önteltebbek lesznek, mint korábban?

Figyelt kérdés

mert én pl nagyon szerény voltam kb 15 éves koromig, nem voltam nagyszájú, de elégedett voltam magammal, kiegyensúlyozott voltam, de kb 16 éves koromtól kezdett rám hatni a korosztályom, sokan nagyszájúak és beképzeltek, és én valahogy utánozni próbáltam őket, mert azt hittem az a normális amilyenek ők..és most én kicsit beképzeltnek érzem magam, nem nagyon hagyom, hogy irányítsanak, önfejűbb lettem, és nem is érzem jól magam a bőrömben, viszont érzem, hogy már soha nem leszek az e régi, szelíd, szerény..

ez ezzel a korral jár? vagy csak én vagyok ilyen hülye? 17/L


2011. okt. 16. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

Kinyilik a csipad, lassan felnosz.

- azert nen kell tulzasba vinni, de jo ha az ember kicsit onfejubb, kevesbe iranyithato, befolyasolhato mint gyerekkent. Enelkul tul se elned a kulvilagoz.


Amugy en is igy gondolom. Neha visszamennek es megolelgetnem a 13 eves enemet, mert olyan kis aranyos, szelid joszivu lanyka volt amilyen soha tobbet nem leszek...

2011. okt. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Stella90 ***** válasza:
23%
szerintem csak rád ragadt a körülötted lévők hülyesége...szar ügy...egyébként a korral is jár...találd meg önmagad és ne majmold a sok gyökeret magad körül...egyébként nem tudom mit problémázol ilyen korban...nem tanultatok a pubertásról és annak velejáróiról????
2011. nov. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%
Igen lehet, sőt ez jellemző. A felnőtté válás folyamata, csak kicsit zötyögős. Elmúlik majd, mint a tinédzser kor.
2011. nov. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!