Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lehet a magyarázata annak,...

Mi lehet a magyarázata annak, hogy szülésem óta (1 éve), folyamatosan törnek fel a gyerekkori, régen elfeledett, rossz emlékeim?

Figyelt kérdés
Ovis, sulis korszakomból, anyám hogy kiabált, tanár hogy égetett be, tesómmal miket csináltunk, stb. Nap, mint nap jönnek elő újabb és újabb emlékek, nagyon élénkek, átjár teljesen az akkori hangulatuk, nem túl kellemes érzés :-S Hirtelen jönnek, teljesen lefagyok olyankor tőlük. Mint valami látomás.
2011. okt. 18. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert attól félsz, hogy esetleg tovább fogod azokat adni kicsidnek. Van egy jó módszer a kitörlésre. Amikor magadban vagy, csendben, űlj le, húnyd be a szemed és képzeld el, hogy a mostani felnőtt változatod találkozik az akkori kicsi magaddal. Mosolyogj rá, öleld meg és nyugtasd meg, hogy nem az ő hibája volt, ami történt, a felnőtt kellett volna okosabban, szebben viselkedjen.
2011. okt. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De jó, amit írtál! Ki fogom próbálni. Köszi szépen!! :-)
2011. okt. 18. 17:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Velem is mostanában hasonló történik,

És olyan dolgok amik közrejátszottak abban, amilyen én lettem mostanra felnőttként. :S

egyre több mindenre emlékszem , hogy én miért is gondolkodok így. Régről származik de már tudom, hogy hogyan változtassak rajta.

2011. okt. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!