Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 12 ev togtehnikai munka utan,...

12 ev togtehnikai munka utan, ha meg mindig sokat gondolok a kozmetikai szakra, erdemes a valtas, illetve menne meg ebben a korban?

Figyelt kérdés
32/l, meg a szakma valasztaskor is ez a 2 szakma alllt elottem,csak a szivem a kozmetikahoz huzott. Ilyen kerdesben szabad a szivre halgatni?
2011. okt. 21. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen.

Viszont mérlegeld az alábbi dolgokat is

1 A jelenlegi fogtechnikusa szakmában milyen eredményeid vannak mennyire tetszik a szakma?

2 a kozmetikai szakmában mennyire vagy tehetséges?

3 A kozmetikai szakmának milyen piaca van jelenleg?

4 Milyen változás következne benne az életedben ha váltanál? (anyagi egzisztenciális dolgok, új munkahely stb)


Tehát rendben van hallgass a szivedre de kicsit a eszedre is.

2011. okt. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem még mindig nem nőttél fel ,de ezzel semmi baj nincs! :)

Én a helyedben esti suliba elmennék és elvégezném meló mellett a sulit és utána csak akkor helyezkednék el ha találok is olyan poziciót ami megfelel.

A szívedre érdemesebb hallgatni mert amit szeretsz csinálni azt akkor jól is tudod csinálni,sőt azt tökélyre is tudod fejleszteni és te lehetsz a legjobb és ha teleszel a legjobb az egy idő után úgyis kifizetődik.

Csak az a bibi hogy a mai világban nehezebb elhelyezkedni,kevesebbet fizetnek,nem sok helyen jelentik be rendesen az embereket,ezt csak azért írom ha esetleg egy biztos jövőt akarsz otthagyni!

Szerintem még esti sulihoz nem vagy öreg !Vágj bele!De ne hagyd ott a melóhelyed!

Sok sikert!

Üdv!

2011. dec. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!