Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem, hogy ma véget...

Úgy érzem, hogy ma véget vetek életemnek, nem bírom tovább. szerintetek?

Figyelt kérdés

Az iskola is sz*rúl megy, itthon sokat kiabálnak emiatt velem. A suliban is sokat b*szogatnak, megaláznak szavakkal,hiába szólok vissza hasonló szavakkal, de semmi.

Van egy pár rossz jegyem, kedden szülői, újabb leb*szás, ordíbálás. Az idáigi 16 évemben sem volt szinte semmi jó dolog. Nekem az már viszonylag jó napnak számítot, ha focizásnál rúgtam1-2 gólt. Tincsekben már őszülök és 11 féle öngyilkosságot végig gondoltam. Többször kezdtem volna már el, de mindig valami közbe jött, és utána sem éreztem, hogy "lehet, hogy nem kellet volna". Mit ajánlatok?


2011. okt. 23. 17:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Fiú avgy gondolom...van egy jó hírem megtaláltad a párod:D üdv a klubban! 16/l ha gondlod írj privit mesélhetsza problémáidról:)
2011. okt. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Maradj életben, akármi is van elhiszem, hogy rossz, de az öngyilkosság nem megoldás, biztos van más út, ki voltam közösítve a régi sulimba, átmentem egy másikba és sokkal jobb itt, talán, ha te is megpróbálnál mondjuk anyukáddal beszélni, hogy neked ez így rossz nem értene meg?
2011. okt. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Lényegében elmeséltem...
2011. okt. 23. 17:37
 4/23 anonim ***** válasza:
és nincs kedved bezsélgetni attól?8)
2011. okt. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
rossz tanuló vagyok, így is vidékre járok, viszonylag jó suliba, csak sok a paraszt, mindkét értelemben. Már csak egy igazán szar iskolába vennének fel.
2011. okt. 23. 17:38
 6/23 A kérdező kommentje:
nem vagyok olyan hangulatomban, de azért köszi.
2011. okt. 23. 17:39
 7/23 A kérdező kommentje:
+ a lányokkal is szarul állok, sosem volt csajom, és úgy látszik nem is lesz.
2011. okt. 23. 17:40
 8/23 anonim ***** válasza:

Szia!


Próbálj meg olyan embert keresni akár itt a virtuális térben de jobb ha élőben akiben megbízol (pl barátod, tanárod), mondd el neki hogy mit gondolsz, miért vagy szomorú. A beszólásokat meg próbálj ne magadra venni, ne a személyed elleni sértésnek felfogni (tudom ez nagyon nehéz megtenni, erre igaz h könnyű mondani), dicsérd meg magad amiatt ha valami jót csináltál.

Ha úgy gondolod h segít fordulj a háziorvosodhoz vagy ha van az iskolában orvos /pszichológus akkor hozzá.

Szívesen meghallgatlak ha tudod segítek ezrét ha gondolod írj privátot.

2011. okt. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
nem érzek kiutat, mert ha jön valami jó,rögtön valami borzasztó dolog. Legalább nem szenvedek. Még az este 1X átgondolom, de nem sok esély van a másik végletnek...
2011. okt. 23. 17:45
 10/23 A kérdező kommentje:
Gondolom, most azt gondoljátok, hogy csak egy 16 éves kölök, benne van a korban, de szerintem ez már nem egy rossz kedvből adódig...
2011. okt. 23. 17:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!