Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek az normális, h...

Szerintetek az normális, h már csak a kavarás miatt kellenek a pasik?

Figyelt kérdés
Annyira sokszor átvertek, és az elején még csak azért viselkedtem velük így, mert visszaakartam adni nekik azt amit velem csináltak, de egy idő után annyira hozzászoktam, h már nem vagyok képes rá, h másképp bánjak velük...
2011. nov. 4. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Nem nem normális, de majd 40 évesen egyedül egy "üres" lakásban majd rájössz.
2011. nov. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de nem önszántamból csinálom, egyszerűen csak ha megpróbálok vki mellett megállapodni, rögtön elmúlik az a nagy rózsaszín köd, és már nemakarok abban a kapcsolatban lenni...
2011. nov. 4. 22:09
 3/3 anonim ***** válasza:
egy kapcsolat nem a rózsaszín ködön múlik, persze hogy elmúlik mindig elmúlik, de ha míg tart addig kialakítod a normális viszonyt a másikkal akkor megmarad a kötődés, te valószínű még nem találtad meg a hozzád illő párt. Nem könnyű az de néha neked is kell kompromisszumot kötni nem csak a másiknak kell igazodni hozzád.
2011. nov. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!