Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak a túlzott...

Mit csináljak a túlzott irigységemmel? Már komolyan beteges vagyok :S

Figyelt kérdés

állandóan irigykedek az ilyen tizenéves lányokra


gondolom azért mert ronda vagyok és fáj,hogy minden lány akit így az utcán látok,tök szép meg minden...

és főleg akkor van ez,amikor ott írják facebookon a képük alá,hogy -Jajj,nem is vagyok szép! meg ilyeneket,közbe arcra tök szép a csaj...


és amikor kiírtam egy kérdést az osztálytársaimmal kapcsolatban,az egyik válaszoló mondta,hogy csak irigy vagyok rájuk,mert nincs akkora mellem,mint nekik


és ahogy hazaérek a suliból,minden délután ki kell bőgnöm magam,hogy hogy lehetek ilyen ronda és mellé még irigy is vagyok?!


pedig próbálom a figyelmemet másra terelni,de nem tudom,mert csak az jár a fejemben,hogy én a többi lányhoz képest egy nagy semmi vagyok


mit csináljak?


2011. nov. 5. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Tanulj és olvass sokat, meg sportolj rendszeresen, legalább okos és fitt legyél.
2011. nov. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mondd, hogy igen, én nem vagyok olyan szép, mint ők, viszont: ... és itt neked kell kitöltended a kipontozott részt. Gondokozz el rajta, hogy azok, akik szeretnek, miért szeretnek? Felteszem az önkritikád például meglehetőseb jól fejlett - ez nem rossz dolog, de azért ne ess át a ló másik oldalára. Aztán: mondjuk érdekes veled beszélgetni. Vicces vagy, egyedi a humorod. Tartod magad az értékrendedhez, kiállsz a véleményedért, ha mások ellen kell is megvédened azt. Otthon vagy a számok/filmek/természettudományok világában.

Na nem szaporítom a szót: keresd meg magadban az értékeket és legyél rájuk büszke. Ne akarj olyan lenni, mint mások, mert ezzel a boldotalanság útjára lépsz: sose leszel olyan, mint mások. Nem is kell. Magadat találd meg.

2011. nov. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. nov. 5. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!