Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha a körülöttem lévőknek sok...

Life is beautiful kérdése:

Ha a körülöttem lévőknek sok az életkedvük, akkor nekem kevés, viszont ha nekik kevés, nekem sok, hogy is van ez?

Figyelt kérdés

annyira rosszul érint ,ha a körülöttem lévők röhögcsélnek, miközbe nekem nincs senkim suliba akivel nevetgélhetnék, néha vannak témák természetesen, de nem jellemző rám ,hogy beleillenék egy tipikus társaságba..hanem "fűvel-fával" beszélgetek..ami szóba jön , kondizás, tanulás,ivászat

dögunalmas témák, nem is lehet naphosszat beszélgetni


sulin kívül van 2 személy akit barátomnak tartok ,többi haver. ezen 2 személlyel havi 1-2x találkozom..akkor jó kedvem van .máskor sz.r


és rájöttem ,hogy na nem is teljes mértékben, de sokban tehetek arról(a személyiségem olyan) ,hogy ez kialakult, ez az életuntság.. már elkezdtem könyveket olvasgatni a témában..folyamatosan keresem az alkalmakat ,hogy újabb társaságokba mehessek ,de eddig még nem találtam meg az igazit.. tutkóra bennem van a hiba..a gátlásosság, nehezen nyílok meg az emberek felé(a korábbi rossz tapasztalatok miatt)


..úgyérzem változok valamit azzal ,hogy tudatosan teszem azt, de sokszor mintha mégis valami visszatartana..

hogyan tovább? köszönöm


18f


2011. nov. 8. 19:15
 1/2 zkriszti3 ***** válasza:
Nem csoda ha így érzel.Ebben a korban én is a helyemet kerestem.Elbeszélgettem bárkivel de nem érdekelt igazán a válasza.Addig keresgettem míg találtam számomra jó társaságot kinyíltam,megtanultam kifejezni önmagam.Sok minden érdekel már de ez kemény munkába került.
2011. nov. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

én is 4 év gitározás után jöttem rá ,hogy élvezem, azelőtt inkább a tanár miatt csináltam..

és van sok dolog még ami nagyon érdekel,egy példa, rövidfilmeket nagyon szeretek csinálni), de sajnos a társaságomba ,csak annyira tartják hogy "húúú ez tök király,baromi jó".. de inkább a hülyülést választják

2011. nov. 10. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!