Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Éreztétek már nagyon egyedül...

Éreztétek már nagyon egyedül magatokat?

Figyelt kérdés
Voltatok már rhadt magányosak?Én most ezt érzem.Már félek a holnaptól hogy vajon megint mi miatt fogom rosszul érezni magam..:(
2011. nov. 9. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne azt tervezd holnapra, hogy rosszul érzed majd magad, mert akkor az jön be, mondd azt, hogy "holnap nagyon jó napom lesz". Láss előre sok szépet és jót, amit szeretnél, hátha bevonzod. :-))))
2011. nov. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Voltam. Tapasztalatból mondom tehát, hogy ne süllyedj bele a magányba! Tessék felállni és nem ostorozni magad az önsajnálattal, mert nagyon nehéz lesz felállni. Persze tudom, hogy kívülállóként nagyon egyszerűen osztok tanácsot, aki benne van az érzi igazán a dolgokat. Fel a fejjel.
2011. nov. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 LadyLee válasza:

Igen, nyugi, ez tök természetes.


Egyébként meg csatlakozom az előttem szólóhoz - ne állj már úgy hozz, hogy "basszus, holnap is de sz@r lesz", mert akkor tényleg az lesz.

2011. nov. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

volt hasonló. garzonban laktam rádió, tv, telefon, és net nélkül, emberrel csak akkor beszéltem ha elmentem dolgozni, azok meg csak fárasztottak.

érdekes élmény.

2011. nov. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, de ez saját döntés eredménye.
2011. nov. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 zeronibble ***** válasza:
Én ilyenkor szoktam főzni magamnak bármit, ami hagymapirítással kezdődik. 31F
2011. nov. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!