Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért félnek az emberek tőlem...

Miért félnek az emberek tőlem és miért tisztelnek annyira?

Figyelt kérdés
Semmit nem teszek,nem vagyok agresszív,sem verekedős és a kinézetem sem ijesztő....nem tudom mi lehet az oka...talán a tekintetem?A kérdés komoly mert már nagyon zavar néha ahogy az emberek közelednek felém,nem utálnak az emberek félre ne értsétek mert szeretnek és sok haverom barátom van...és könnyen ismerkedek de valahogy mindig azt érzem hogy nem mernek az emberek egy bizonyos pontnál közelebb férkőzni hozzám,pedig nem vagyok negatív jellem....szóval nem tudom lehet hogy csak én érzem ezt magamban és valójában nem is így van...nem tudom..és még azt is hozzá tenném hogy az emberek mindig megtalálnak a problémáikkal...
2011. nov. 21. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:

biztos olyan a kisugárzásod :)

vagy egy rossz pletyka..

2011. nov. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Figyelj a mozdulataidra. Az sok mindent elarul, ezaltal itelnek el zarkodottnak, nem meg kozelthetonek, vagy eppen nyitottnak.


Szerintem a ket szo tisztelet es felelem nem valo egy mondatba. Akitol felunk, azt nem tiszteljuk, akit tisztelunk, attol nem felunk.

2011. nov. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagy csak te képzeled be magadnak:)


Amúgy lehet van valami,ami nem tetszik benned az embereknek.Akár lehet a külsőd,vagy a hangod,bármi.

2011. nov. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is ezt érzem, pedig bennem sincs semmi visszataszító szerintem. nekem sok ismerősöm van, de mégis ott marad az, hogy mindenki megmarad csak ismerősnek, akivel akkor találkozok, ha épp összefutunk. akkor jól elbeszélgetünk, de ettől jobban sajnos nem tudom elmélyíteni a dolgot. azt hiszem valamit nagyon rosszul csinálok, de nem találtam megoldást rá, a hibát se ismertem még fel, úgyhogy ha sikerül neked, akkor szólj :D
2011. nov. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!