Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nyereményjáték függőség van?

Nyereményjáték függőség van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az utóbbi 1 évben legalább heti 5x mindenféle netes nyereményjátékon részt vettem részt és elég jó aránnyal nyertem is,kb 100 dolgot így nyertem már. Sminkcuccok,hajvasaló,könyvek,arckrémek,vásárlási utalvány,egyszóval sok minden...és az utóbbi időben kezdem azt érezni hogy ez már nem normális,túl sokat foglalkozok, napi több órát azzal hogy ilyen játékokon részt vegyek :S De amikor nyerek, az hihetetlen örömet okoz! Ezért nem tudom abbahagyni...ez is lehet függőség? Csak a családomnak és a barátomnak szoktam elmondani ha nyerek,mert az emberek többsége csak irigykedni tud,de abba már nem gondol bele hogyha én napi 10-15 játékon játszok,akkor jóhogy nagyobb is az esélyem nyerni..



2011. dec. 3. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nyersz akkor mivel van baj? Neked ez a hobbid. Persze ha nem tetszik neked sem, akkor változtass!
2011. dec. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De kicsit cikinek érzem,hogy egyfolytában a nyereményjátékokat sasolom :S Persze nagyon örülök ha nyerek,ki ne örülne? :D
2011. dec. 4. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!