Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A legjobb barátnőm komolyan...

A legjobb barátnőm komolyan leszbikus?

Figyelt kérdés
Nemtudom, engem kicsit megrázott. Eddig is úgy viselkedett, simogatott, tapizott meg ilyesmik, de aztmondta, hogy csak viccel. Gondoltam, OK.. hiszek neki... de ma testnevelés órán nagynehezen, de kijelentette, hogy komolyan leszbikus. Én nagyon megijedtem, de hát mit tehettem volna? Attól semmi sem változik, ugyanúgy tekintek rá,mint eddig,legjobb barátnő. Ennyi.... de aztán következő óra előtt mondta,hogy egy lány van, akit úgy igazán szeret (Halkan suttogtam magamban...: Az pedig én vagyok...) ebéd közben azt mondta,hogy én vagyok neki a világon a legbecsesebb kincs... azután felmentünk hozzánk( csak hülyülni, félreneértsetek) és tesómnak is elmondta. Persze én ekkor fent voltam. Aztmondta neki,hogy ha csak ő és én lennénk a világon,az neki úgy tökéletes lenne. Apukám szerint nem igaz,hogy leszbikus,csupán nem találja a helyét... szerintetek mi az igazság??? Kérlek titeket,segítsetek, mert nagyonis kétségbe vagyok esve!!! 12/L
2011. dec. 9. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Hát ez bizony nem jó, lehet elkéne vinni egy orvoshoz, bár attól még lehet értelmes/okos, jószívű mert más! Viszont a baj ott kezdődik , hogy beléd szerelmes, reméljük igaza lesz apukádnak és csak keresi a helyét.. Erre még az sem lenne megoldás hog nem sokára külön kerültök mert még 2 év az általánosban :/ Próbálj meg vele beszélni, hogy te nem úgy tekintesz rá stb.. :) 14L Sok szerencsét
2011. dec. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
a sok "okosságot" félretéve , ugy tekintsd az egészet, mintha egy haversrác bevallotta volna, hgoy fülig beléd van esve, ugyanugy reagálj, mint arra raagálnál, semmi mást nem kell tenned
2011. dec. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
lehetséges,hogy apukádnak van igaza. Hogy lehetne valaki ennyi idősen leszbikus? Szerintem csak össze van zavarodva szegényke, majd kinövi....:)
2011. dec. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A szóban forgó is 12 éves? Mert akkor még nincs miről beszélni. 15-16 év a legfiatalabb akiről meg lehet állapítani a beállítottságát, de biztosra mondani 18-20 évesről lehet. Olvass csak vissza kérdéseket, rengetegen vannak akik 15 évesen elbizonytalanodnak és kérdéseket tesznek fel itt, a válaszok többsége azt mondja, hogy várjon még, mert még a 15 is fiatal ehhez, nemhogy a 12.

Általánosban nálunk is mindenkinek megvolt a legjobb barátnője és szinte csak párokban lógtunk, nemcsak suliban, azon kívül is. A legszűkebb családi programokon kívül mindent egymás köré szerveztünk, és ez természetes volt. Egymásnak mi jelentettük a mindent, így utólag belegondolva, nagyon hasonlított a dolog a párkapcsolatra. Mégsem gondolta senki hogy leszbikus lenne, még én se 17-18 éves koromig.

Nem azt mondom, hogy biztosan nincsen semmi, de nagyon valószínűnek tartom, hogy amit ő érez az erős baráti szeretet és erre hiszi ő azt hogy leszbikusság.

Visszagondolva, nálam semmi jel nem volt 15 éves koromig, és még akkor is csak olyan jelek, amiből senki nem mondta volna meg. Hosszú még az élet, mondd meg a barátnődnek hogy adjon időt magának.

Hogy néz ki a barátnőd családja? Szülők együtt vannak vagy elváltak? Milyen kapcsoolatban van az apjával(jó/rossz)? Testvérei(ha vannak)milyen neműek és milyen a kapcsolata velük?

2011. dec. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

"lehetséges,hogy apukádnak van igaza. Hogy lehetne valaki ennyi idősen leszbikus? Szerintem csak össze van zavarodva szegényke, majd kinövi....:)


A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad."


Úgy lehet valaki ennyi idősen leszbikus ahogyan valaki hetero lehet ennyi idősen.

2011. dec. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2 testvére van, mindkettő fiatalabb mint ő és egyik fiú másik lány, a szülei együtt vannak, az anyukájával rossz néha a kapcsolata
2011. dec. 19. 17:29
 7/8 anonim válasza:
Ha idősebb lennél, annyit mondanék: Mondd neki, hogy te barátodként szereted, de kéred, hagyjon téged békén ilyen téren. Viszont 12 évesen még nem hinném, hogy ez kiderülhet. Nem hinném, hogy már otthon lehettek a szexualitásban (vagy legalábbis remélem). Az, hogy valaki 12 évesen úgy érzi, a lányokhoz vonzódik, szerintem egyáltalán nem valós. Abban a korban kezdtek ,,nővé válni", így megjelennek az eddig nem ismert intim témák. Az már kicsi korodan is normális volt, hogy a fiúk érdekelnek, és akkor még nem gondoltál arra, hogy más is lehet. Már az oviban is sokan játszanak papás-mamásat, ami az évek alatt átmegy valóságba. Ám ebben a korban kezditek felfogni, mi is a nemiség, és természetesen rájöttök, hogy ez a saját nemetek irányába is működhet. Én egyetértek apukábbal abban, hogy feltehetőleg csak keresi önmagát. Majd pár év múlva térj vissza vele erre a témára. Most pedig hagyd, hadd keresse önmagát.
2012. okt. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Molesztálni ne hagyd magad, ha neked kellemetlen, mondj nemet, ha te nem érzel ugyanúgy, a többi nem a te gondod.
2012. dec. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!