Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Végülis ide tartozik. Stílus?...

Végülis ide tartozik. Stílus? (lent)

Figyelt kérdés
Azon gondolkozom már hónapok óta,hogy milyen stílusom van...Magamat rockernek vallom...nem-nem öltözködöm úgy,de csak rock zenét hallgatok,meg akartam próbálkozni venni acélbetétes bakancsot meg így szépen sorban mindent,de rájöttem,hogy nem nekem való az,én magam,184-5 cm vagyok és 15 éves 60-65 kiló...Megpróbálkoztam,ezzel a "repper,deszkás" stílussal,mert a legtöbb haverom az,de nagyon szerencsétlenség volt.Szeretnék valami stílust felvenni,de egyszerűen nem találok rá.Egyedül abból lett volna valami(rock),de aztmondta mindenki,hogy nem vagyok rá alkalmas (túl kedves vagyok ahhoz).Ami még fontos az az,hogy a báttyám is rocker volt(most is az) és hát én vele nőttem fel csak ő már felnőtt és levágatta haját meg minden én meg most kezdtem el az az életet amit ő abba hagyott.Nem tudom mit csináljak,annyira tetszett amit a báttyám mesélt nekem történetek,hogy ő ezt csinálta és ilyen haverjai voltak,hogy én is ilyet szerettem volna...de nekem még csak normális barátaim sincsenek,mert egyszerűen nem tudnak annyit nyújtani ,hogy én a barátom nak tekintsem őket(értem itt,nincs meg az a humor,érdeklődési körük ami nekem van).Rosszul érzem magam a bőrömben és ott ahol vagyok,és amit csinálok,ezzel szeretnék valamit csinálni,mert ez az enyém és legalább a külsőleg érezzem jól magam(stílus).Kérem Segítsetek.
2011. dec. 10. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok (hülye) stílus van... Ha körbenézek, az egyik osztálytársam egy páwa majom, akkora arccal, hogy egy buszpályaudvar beleférne, mindenkit leszól, tök bunkó... Persze Iphone4, hetente más táska, kabát, stb megvan... Nekem osztálytársak közül egy gyerek jön be, ő egyszerűen felöltözik, farmer, egy póló, pulcsi, egy sima cipő, és ennyi. Nem kell túlbonyolítani, lehetsz ilyen "semmilyen" is, attól még szerethetsz egy zenei stílust, de lehetsz önmagad emellett. Barátokat meg ne a stílus alapján válassz, hogy most rockot hallgatsz, akkor csak rockerekkel lógsz, ha te a könyvtárban találsz igaz barátra egy könyvmoly srác formájában, akkor legyen ő az a barátod, akivel kölcsönösen tisztelitek egymást, megbíztok egymásban... Szóval ne ehhez kösd, a lényeg, hogy érezd jól magad a bőrödben!
2011. dec. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm kommented.
2011. dec. 19. 16:48
 3/5 anonim ***** válasza:
10%

hehe én rocker vagyok azt mondják ez nem "én" vagyok de sz@rom le XD

A barátaim pedig "sima emberek" akik nem vesznek fel semmilyen stílust

na ezt add össze ;D

14/L

2011. dec. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2011-12-20 11:40

Hát ez igen érdekes.Köszönöm ezt az információt rólad.

2012. jan. 26. 16:58
 5/5 anonim válasza:
legyél goth
2012. febr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!