Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti ilyenkor mi jót csináltok...

Ti ilyenkor mi jót csináltok a szünetben?

Figyelt kérdés

tegnap voltam haverommal karácsonyi ajándékokat nézni..de azóta itthon punnyadok ,ma is gitároztam már 2 órát ,de annyira nem dobott fel mert egyre jobban ráébredek hogy nem jó a technikám, szarul gyakorlok


ki sem lehet menni mert nagoyn rossz az idő

..olvasgatok is közbe vmit ,de olyan unott az egész


mivel dobjátok fel ilyenkor a napotokat?

18f


2011. dec. 23. 13:17
 1/6 anonim válasza:

néha ütközünk haverokkal,sörözgetek,gyúrok,takarítgatok,ha kedvem van megnézek egy-két jó filmet ilyesmik.:)

17/f

2011. dec. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most, hogy szünet van, végre befejeztem a könyvet, amivel eddig alig haladtam. Holnap fadíszítés, meg családi ebéd lesz. :)

Én ilyen időben is sétálok 1-1 órát naponta, nem árt a séta, csak jól fel kell öltözni.

Új előadóktól hallgatok zenéket, illetve csak nekem újaktól, vagy a régiektől még nem hallott számokat.

Én még rajzolni, és írogatni is szoktam, amikre szintén csak ilyenkor van elég időm.

Meg szeretem az animéket is, így megnézek 1-1 részt új (számomra új) animékből.


Ha meg már nagyon unott vagyok, és semmihez nincs erőm, lefekszek aludni 1 órát, utána jobban érzem magam. :)

2011. dec. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
gép, tv.
2011. dec. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sütök, főzök, takarítok.. :D

Muszáj lefoglalnom magam, mert egy elég nehéz idő szakot (szerelem) élek meg, ha nem csinálnék semmit, valószínű totál depis lennék. :(

Szoktam sétálni is néha, bár elég hideg van....

Barátnőkkel/barátokkal is kijárok néha. :)

18/L

2011. dec. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én nem kelek korán, úgy sem csinálok semmi érdemlegeset

felkeltem 10- kor, 11- ig zenét hallgattam, kajáltam közben filmet néztem, utána még 2- őt és most válaszolgatok néhány kérdésre

2011. dec. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

tulajdonképpen semmit. vagyok és vegetálok.

itthon punnyadok én is és gitározni sem tudok, pedig legalább le tudnám foglalni magam.

kint fagyhalál, olvasás közben kihullik a szemem, barátaim meg nincsenek. kb. ez a sorsom a szünetekben.

17

2011. dec. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!