Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Utálok mindent, mindenkit!...

Utálok mindent, mindenkit! Hogy lehetnek ilyen érdek robotok a világban? Mi ez? Ilyen fos eza világ?

Figyelt kérdés
Tele van érdek emberekkel senkibe se lehet bízni mindenki csak kihazsnál.. tudnátok mti cisnálnék? imennék az utcára és rombolnék! felrobbantanám a VV villát az összes g&ci plázát és utána beülnék egy repülőbe terroristának jó cél érdekében!!
2011. dec. 24. 23:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem legyél öngyilkos, mielőtt másban teszel kárt.
2011. dec. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
36%
csuktak ám börtönbe embert mert internetre kiírt valami hasonlót...
2011. dec. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
csukjanak börtönbe nemérdekel megverem őket mind
2011. dec. 25. 00:12
 4/18 anonim ***** válasza:
50%

Korod, nemed? Egyébként szerintem csak valami hullámvölhgy lehet :/

Ilyen fos sok ember, olyat kell találni aki kiáll melletted, neked ilyen gondolom nincs, bár nekem sem de reménykedek, hogy lesz, és ezt most nem párkapcsolatra értem.

2011. dec. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Senki sem látja mi megy a világban? Éheznek az emberek néztétek a karáocsnnyal kapcsolatos kérdéseket? Ezeket sneki sem látja át?
2011. dec. 25. 00:16
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Átlátják sokan, de nagyon kevesen ismerik be maguknak, vagy foglalkoznak vele. Sokkal egyszerűbb nekik is csak átlépni felette, és hát ez az ami még szörnyűbbé teszi az egészet. Érzéketlen, számító, kegyetlen pénz csináló és költő gépet csinálnak mindenkiből aki hagyja magát a média által befolyásolni. Mindenesetre ettől nem a rombolás a megoldás, hanem az, hogy próbálsz úgy cselekedni, hogy minél kevésbé legyen ilyen a világ. :) Vagy önellátó farmon élsz inkább, a város szélén...te döntésed.
2011. dec. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Jó kicsit durva volt,amit írtam..de tényleg..meghülyült mindenki:S Sok kamasz piál meg cigizik és ennyi az életcéljuk..és sorolhatnám
2011. dec. 25. 00:50
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
♥ szeretlek
2011. dec. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
Fogjunk össze, és mentsük meg a világot!
2011. dec. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%

Na, van akinek kinyílik a szeme?

Bevetted Morpheus bácsi piros tablettáját, de megmaradtál ebben a világban? (Mátrix) Hát ilyen ez.

A rombolással nem érsz semmit, csak őket erősíted meg.

Üdvözöllek a klubban. Beszélgethetünk, ha akarsz, ha lemondasz az erőszakról.

2011. dec. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!