Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Olyan egyedül érzem magam,...

Olyan egyedül érzem magam, hogy szerezzek barátokat a környéken, ahol élek?

Figyelt kérdés
Egyedül élek és bár van párom, hetente csak két-három napot töltünk együtt. A többi napon munka után itthon ücsörgök-netezek. A barátnőm nagyon messze lakik és családja van. Jó lenne, ha lenne valaki a közelemben, akivel össze tudnánk jönni esténként beszélgetni, filmet nézni. Nagyon hiányzik az életemből egy teljes értékű barátnő! 30/L
2011. dec. 25. 23:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Próbáld meg végiggondolni, milyen baráti kapcsolatra vágysz, milyen legyen a személyisége, miről lehessen vele beszélni, mit lehessen együtt csinálni...

2011. dec. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azt már tudom, hogy milyen barátra vágyom, de azt nem, hogy honnan "akasszak le" egy ilyen embert...
2011. dec. 25. 23:46
 3/16 anonim ***** válasza:
Na és milyenre? Mert abból kiindulva lehet gondolkodni, hogy az olyan emberek hol fordulhatnak meg...
2011. dec. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Mindenképpen olyan barátnőt képzelek el magam mellé, aki hasonlóan gondolkodik az élet dolgairól, mint én. Az eddigi "barátnőmet" például azért iktattam ki az életemből, mert folyamatosan csalta a férjét és állandóan azt kellett hallgatnom, hogy az aktuális szeretője hogyan elégíti ki, amíg a férje a közös gyerekükre vigyáz. Emiatt állandó vitába keveredtünk, mert a férje pártján álltam és megmondtam neki kerek-perec, hogy egy közönséges k*rvának tartom. Olyan embert szeretnék a barátnőmnek tudni, akinek fontosak az emberi értékek, a barátság, az összetartozás, a párkapcsolaton belüli hűség (én a végletekig hű vagyok a páromhoz).

Emellett lehessen vele beszélni a mindennapi dolgokról-problémákról és fogadja el, hogy attól, mert barátok vagyunk, nem kell mindenre rábólintanom, legyen saját véleményünk és ha kell, néha vesszünk is össze, hiszen ettől lesz erős egy barátság.

2011. dec. 26. 00:10
 5/16 anonim ***** válasza:

Nos, első körben azt mondom, az ember ott talál barátokat, ahol megfordul: munkahely vagy munkával kapcsolatos ismeretségek, szomszédság, hobbival kapcsolatosan. Nézz körül. Intenzívebben, mint eddig: talán ott bújnak meg a Te barátaid csendben...

Második körben (de csak ha ez nem működik) azt javaslom, színesítsd az életed: eddig milyen hobbid van? Mire vágysz még? Kezdd el csinálni, az is új ismeretségeket hoz. Az őszinte és értékorientált embereket könnyű felismerni... :)

Merre laksz?

2011. dec. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Budapesten lakom, hobbim sok van, nagyon sok minden érdekel és alapjában véve jó kedélyű vagyok, imádok hülyéskedni, ezért nagyon sok ember vesz körül, szeretik a humoromat, nekem viszont valódi és értékes barátságra van szükségem. Tudod, én ezt mindig úgy képzelem el, hogy hazajövök munkából, felhívom a barátnőmet, átjön, megnézünk egy filmet és jókat nevetünk vagy ha olyanunk van, akkor akár egymás vállán kisírjuk a bánatunkat. Lehet, hogy én élek álomvilágban, de nekem ez a vágyam.
2011. dec. 26. 00:18
 7/16 anonim ***** válasza:
A sok ember között, aki értékeli a humorodat, lehet, hogy kiemelkedik valaki... Valaki, akinek ha a szemébe nézel, mélyebbre látsz, mint a többinél... akinek a lelkén van egy ajtó a számodra, csak... kopogni kell...
2011. dec. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nagyon érett nő vagy, sajnos csak kevés ilyen van. Keress barátnődnek pár évvel fiatalabb lányokat, mert ők tanulhatnának tőled sok mindent, meg a fiatalok olyan kis buták, előadhatnád neki az élettapasztalataidat. Veled egyidős okos nőt úgyse találsz, az túl ritka, meg ha egy "kiscsajt" tanítasz, láthatod, hogy hogyan kell gyereket nevelni, és ha valamit elszúrsz, a sajátoddal már jobb lesz.
2011. dec. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 bea2344 válasza:
Próbáld meg ezt egy netes ismerkedős,beszégetős oldalon is leírni,és tudom sokszor hülyeség,de van amikor bejön.Hátha ott találod meg a legjobb barátnődet.Budapest jó nagy város...
2012. jan. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
szia:) ha akarod beszélgethetünk bár fiatalabb vagyok nálad:) 20/L
2012. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!